בסטודיו Dalia be happy עושים כל שניתן על מנת להעניק לכם את חווית הקניה והשירות האישי הטובים והמהנים ביותר. אם בכל זאת, מסיבה כלשהי, אינכם מרוצים מהמוצר או שקרתה תקלה כלשהי עם המשלוח אנא צרו קשר בדוא"ל behappydalia@gmail.com  או בטלפון 052-2948487 על מנת שנוכל לסייע במהירות ולשביעות רצונכם. ניתן להחזיר או להחליף את כל הפריטים, למעט אלה שהוזמנו בהתאמה אישית. יש להחזיר את הפריט תוך 14 ימים מהיום שהפריט הגיע אליכם, בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית. אתם מוזמנים להגיע אלינו לסטודיו לרכוש ו/או להחליף מתנה שקיבלתם. כתובתנו: שביל החלב 11, בנימינה/ לחילופין ניתן לשלוח את המוצר באריזתו המקורית ובקופסא המגינה עליו ומומלץ להעביר אלינו מספר מעקב אחר הפריט לכתובת המייל. עם קבלת המוצר ולאחר שהתברר שהמוצר תקין ובאריזה מקורית, נזכה אתכם בכל סכום עלות המוצר, למעט עלות דמי המשלוח. במידה והמוצר הגיע פגום, נשלח אליכם מוצר חדש או נזכה את חשבונכם בערך המוצר שנרכש (ללא זיכוי דמי המשלוח הראשוניים) ונבקשכם להחזיר את המוצר הפגום אלינו.

מדיניות תשלומים

הרכישה באתר אפשרית בכרטיס אשראי באמצעות המערכת המאובטחת של קארדקום ברמה הגבוהה ביותר שיש, באמצעות העברה בנקאית – לפרטי חשבון אנא פנו אלי 052-2948487 ובאמצעות פאי פאל. ההזמנה תישלח אליכם לאחר אישור התשלום. במקרה של ביטול הזמנה טרם שליחתה, תזוכו במלוא הסכום, כולל דמי המשלוח.

מדיניות משלוחים

אנחנו שולחים את ההזמנה באמצעות שליח . טווח הזמן הוא עד 48 לערים ו72 שעות ליישובים מרוחקים. יש יישובים שטווח הזמן רחוק יותר. אתם מוזמנים להגיע ישירות לסטודיו בבנימינה ולרכוש את המוצרים ישירות מאיתנו. ניתן לתאם הגעה בטלפון 052-2948487. ברכישה בסטודיו יש אפשרות לתשלום גם במזומן, בצ'ק ובכרטיס אשראי. כל הזמנה מהמלאי תשלח בתוך יום עד עשרה ימי עסקים. הזמנות מיוחדות ישלחו תוך 14 יום או יותר לפי זמן הייצור. המשלוח יצא על ידי שליח שיתאם אתכם את המסירה. במקרים שיש צורך באריזת מתנה יש לציין זאת בהערות. בכל בקשה ו/או שאלה, אנא צרו קשר ישיר. אנחנו רוכשים עבורכם את המשלוח, וכל התהליך של המשלוח מרגע האיסוף ועד העברת המשלוח על אחריות חברת השילוח.

אנחנו פה, לרשותכם

Dalia be happy