תקשור 11.3.2021

ברואות יקרות וקסומות, נשים יקרות. מה שלומכן? יצאתן החוצה? הרגשתן את זמן הפריחה, האביב, ההתחדשות? התמזגתן עם הטבע המיטיב וחשתן את האנרגיה הטובה שמסביב? זמן אביב הוא תמיד זמן מיטיב ומיוחד בטבע ואתן, גם אם שכחתן, אתן חלק משמעותי ומהותי בגלגל החיים, חלק מהטבע ומאמא אדמה. קחו את הזמן הזה, תנשמו אותו עמוק וטוב, תהנו מהיותו.

התקשור כתוב ומוקלט, לבחירתך

מה שלומכן נשים יקרות? מתחילות להתאושש? מרגישות את השינוי שבאויר? מרגישות את הזמנים החדשים, האחרים? האם הבנתן שזה הזמן שלכן אליכן? רגע לפנות את כולן ופשוט לפגוש אתכן? ליצור שקט, לא לחכות שהוא יווצר – למצוא אותו שם בחוץ, ליד אמא אדמה – ולהיפגש פגישה אינטימית, עמוקה, אתכן?

עשו זאת אהובות. עשו זאת כי הגיע הזמן. הגיע הזמן שלכם אליכן. אלו לא רק מילים. זו המלצה, בקשה, כמעט דרישה. זה הזמן שלכן אתכן. אין צורך להקדיש את הזמן זה לאף אחד חוץ מכן. אתן ראויות לתשומת לב הזאת שלכן מכן. כן, כן! 

אתן יודעות כל כך הרבה זמן אנחנו מנסים להסביר לכן שזו התקופה, זמן, עידן שלכן. תראו אתכן נשים מצויינות. כמה שינויים, כמה כח, כמה עוצמה רכה נשית וטובה אתן מפזרות סביב. נותנות, יוצרות עושות. לא נראתה תקופה כזו עד כאן, תבינו, אתן עושות היסטוריה! מבינות בעומק מהותכן שעובדת היותכן נשים היא מקור של עוצמה, כח, יתרון גדול. נשיות איננה חולשה. כן יש בה רכות, יש בה התמסרות, והמון אהבה. כמה אהבה טובה יש בכן.

מבקשים אנחנו להזכיר לכן נשים יקרות את עצמכן, אותכן. מבקשים אנחנו שתעצרו רגע את מירוץ היומיום ותתפנו רגע לאהוב, אתכן. תתפנו רגע אליכן. תסתכלו עליכן ותהיו מרוצות.

רובכן יצרתן משפחות. כולכן יצרתן חיים שלמים. אתן בעשור החמישי, השישי ואולי השביעי לחייכן. עברתן טוב, עברתן רע. וברגע הזה, היום, כאן ועכשיו אנחנו מבקשים מכן – תהיו טובות, זה הזמן להיות טובות לעצמכן. במלואכן. בהיותכן. כאן ועכשיו.

עזבו התניות, השליכו תסכולים. עצרו הכל והתכוננו לזמנים הבאים. תהיו מוכנות עם הנשק הכי עוצמתי שלכן – נשק האהבה. תהיו מוכנות להמשך החיים עם לב פתוח, שביעות רצון, סיפוק ואהבה. לא מזולתכן, רק מעצמכן. תזקפו ראש, התבוננו סביב ותזכרו – כמה עשיתן! כמה יצרתן!

אל תקלו ראש, אל תאמרו זה לא מספיק. כל אחת ואחת מכן חיה את חייה במלואה. כמיטב יכולתה. זמנים ארוכים עוד לפניכן. זמנים טובים ומיטיבים כל זה תלוי רק בדבר אחד. רק אם תסכימו לאהוב, אתכן. מבקשים אנחנו לחדש את החוזה, להסכים הסכמות. החוזה שלכן אתכן. 

החוזה שלכן החדש, מדבר על איכות הפשטות. אותה איכות צלולה של היותכן בפשטות שלכן, כל אחת ופשטותה. כל אחת ובחירתה. מבקשים אנחנו מכן לשים לב שבפשטותכן, אהבתכן. קחו את הזמן והימים קרובים לחשוב על מהותכן, להסכים לאהוב אתכן.

אל תשכחו שבמידת האהבה שלכן אליכן נמצאת האהבה שלכן לזולתכן. הקיום הפשוט שלכן נוצץ כיהלום, ככוכב בלילה חשוך. קחו לכן כמה ימים והסכימו, להיות, אתן.

באהבה גדולה

ההדרכה

משימה מאתנו אלייך

השבוע את מתרגלת שביעות רצון באפס מאמץ.

את מוזמנת למצוא לך פינה שקטה במקום של טבע – הכל עכשיו פורח תמצאי לך בקלות.
שבי לך על ספסל או כסא שהבאת אתך וחשבי על חייך עד כה. תחשבי ותשמחי. תחשבי ותחייכי. כמה סיבות יש לך לחייך!

מתקשרת עבורך

אני וההדרכה זמינים לתקשר עבורך באופן אישי, אם הרגשת קריאה פנימית ודגדוג בלב. כל הפרטים כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן