תקשור שבועי 1/12/2021

אנחנו רוצים שתעשי לך חיים טובים. האם גם את רוצה חיים טובים עבור עצמך, ביום יום שלך? האם את מאלה שמחכים לחופשה הגדולה, השנתית כדי לחיות או שאת מאפשרת לך לחיות, יום יום, טוב?

הרי את כאן בגלגול הזה כבר כמה עשורים. הרבה לפנייך, הרבה מאחורייך. הילדים גדלו, את יותר חופשיה. ועכשיו השאלה, מה את מכניסה בואקום שנוצר? 

צילמה: מיכל אסולין

האם את נבהלת מזמן פנוי?

האם את מפחדת להיות רגע בשקט, עם עצמך? האם את מקבלת את הרגע הזה בשמחה? האם את מתביישת להסתכל סביב ולומר – אין לי משימה. עכשיו יושבת, קוראת, שותה קפה. עכשיו זמן חופש. שיהיה, לכל מקרה. האם את מרשה לעצמך חיים טובים? 

האם את מאמינה לנוסחה שמי שעושה שווה ומתביישת שלפעמים יש לך זמן, אולי קצת משתעממת. האם את מרשה לעצמך זמן בהיה, זמן הקשבה, זמן התבוננות. זמן סתם בלי הגדרה, בלי משימה זמן שהוא כלום? האם את מרשה לעצמך?

האם את מרשה לעצמך לעשות כלום, להיות כלום סתם ככה להיות בלי הגדרה, בלי מטרה? 

אנחנו יודעים שלימוד אותך להיות מוגדרת ממעשייך, אנחנו אומרים את לא צריכה את כל זה. תהיי, פשוט תהיי.

 

תעשי לך זמן פנוי. אל תתביישי שיש לך פנאי. השגת אותו ביושר. אל תמהרי למלא את הזמן. חכי רגע. תיפגשי איתך. שבו ביחד. דברו. תבדקי מה שלומך. תשאלי את עצמך מה את רוצה, מה את צריכה. השתנית. תני לך זמן להכיר אותך. שבי בשקט. בגינה, או בכורסא, בבית הקפה השכונתי. תזדקפי. הגעת לרגע הזה ביושר. הכל יחכה קצת. רק את לא. תעשי לעצמך זמן פנוי, תשבי איתך, דברי איתך תכירי אותך. את לא אותה אחת. השנים חלפו מאז שהיה לך זמן בפעם האחרונה לפגוש אותך. מאז, השתנית, התפתחת, נסגרת, נפתחת. 

תכירי את עצמך, תתאהבי ותדעי שאין עוד אחת כמוך. זה מדעי.
תכירי את עצמך, תתאהבי בך ותשאירי לך זמן פנוי.
כי זה רגע אחד יחיד ומיוחד הרגע שלך איתך.

אנחנו, זה בטוח, אוהבים אותך!

 

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן