הסכמה

מילה טובה לריפוי, הרגשה טובה והשראה.  בכל בוקר מקבלים מילה, אנרגיה והשראה, בוסט של אנרגיה טובה ליום של שמחה, יום של בחירה יום של הסכמה. אם את רוצה להיות הגרסה הטובה של עצמך, לחיות מתוך שמחה, הסמכה, שיתוף פעולה, להיות הגרסה הטובה שלך. כמו שאת חולמת. תצטרפי אלי.

כל דבר שאנחנו בוחרות לעשות, להיות כל דבר – דורש את ההסכמה שלנו. בלעדיה, אי אפשר. זה מן רגע כזה שאנחנו אפילו לא מרגישים שהוא קורה. רגע של בחירה, של הסכמה. אני רוצה ל… אני מסכימה ל… אני מסכימה לחיות מתוך שמחה, ואת?כשניגשתי לכתוב על הסכמה הרגשתי בתוך חוזה של שכר דירה – אני מסכים, את מסכימה. כשנכנסתי לעומק המילה ולאנרגיה שבתוכה הבנתי, שהסכמה היא הבסיס להכל, פשוט לכל דבר טוב שקורה לנו, לכל דבר רע שקורה לנו, קודמת ההסכמה שלנו. בלעדיה כלום לא מתרחש.

הסכמה היא היכולת שלנו לבחור את מה שהכי טוב לנו. כרגע ועכשיו. זה לא יום אחד אני אהיה עשירה ואז יהיה לי טוב. הסכמה, כאן ועכשיו. הרגע אני זוקפת ראש, מחייכת חיוך גדול ורחב ומסכימה להיות אני, בגרסה הכי טובה שלי.

לפעמים אין לנו מושג איך זה יהיה. מי מבטיח לנו שנצליח? מי מבטיח לנו שאם נסכים אז…. האמת, אף אחד. אבל אם לא נסכים כלום לא יקרה.

אתן מוזמנות לקחת את החשיבה הזו לאן שאתן רוצות. לכל תחום שלוחץ עליכן כרגע. לכל תחום שאתן חשות בו רע וגם תחום שאתן חשות בו טוב. העיקר הוא להסכים.

אני רוצה לרדת במשקל. נמאס לי מכל העודפים האלה. תכלס, לא מצליחה. אז אני מסכימה ומקבלת אותי כמו שאני מחד – ומסכימה לירידה במשקל מאידך.

כשבחרתי ולקחתי עלי את הפילוסופיה המעשית לשמחה יומיומית פילוסופיה שמדברת באמת בקלות על היכולת לחיות חיים מתוך שמחה על כל המשתמע מכך – הפעולה הראשונה שעשיתי היה להסכים. הסכמתי לחיות חיים של שמחה. הללויה!

באותו רגע חל השינוי. הוא התחולל מעצמו. כי הסכמתי. 

נכון שהסכמה – כמו שאמרתי קודם נשמעת כמו מילה של עורכי דין אבל בתכלס, הסכמה היא התחלה של לקיחת אחריות אישית. כל שינוי, כל דבר שאני רוצה שיתרחש – היום, מחר ומחרתיים דורש הסכמה. שלי, של הגוף הרוחני, החומרי, הנפשי שלי. הסכמה של כל האנרגיות שלי ואז, הדבר קורה. 

ומה אם מה שאני רוצה והסכמתי אליו לא קורה? צריך סבלנות לתהליכים. אבל בחיי, זה קורה. צריך להסכים מעומק הלב והנשמה, אחרי ההסכמה מתחייבים ובוחרים שוב ושוב, מסירים התנגדויות וצועדים בדרך הטובה והיפה של ההגשמה. מתוך הסכמה, רק מתוך הסכמה.

הסכמה היא האפשרות לבחור ולשתף פעולה. בכל תהליך של שינוי, השתנות את זקוקה בתחילת הדרך וגם בהמשך לידיעה הפשוטה שאת מסכימה. אנרגיית ההסכמה נמצאת בך, את צריכה להעיר אותה ולהזכיר לך שאת והיא ביחד, ממשיכות מכאן והלאה. כי את, מסכימה. בהצלחה

מחר נדבר על סבלנות. כי כל הסכמה שהסכמנו, דורשת סבלנות להגשמה. תהיי איתי.

משימה מהסכמה אלייך

על מה את מסכימה עבורך היום? תגידי לך בקול רם, שתשמעי! היום אני מסכימה ל…תשלימי!

רוצה שתהיה לך הסכמה?

תזמיני תמונה! התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך הסכמה, כאן

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן