נושמת את הרגע הזה
זו את שיודעת לעצור, לנשום, לחיות ברגע הזה. נושמת נשימה עמוקה, 
ארוכה וטובה שמחברת אותך אלייך, כאן ועכשיו. 
את לא צריכה שום דבר נוסף. הנשימה היא חלק משמעותי ממעגל החיים
ואת יודעת ומתחברת. עוצרת רגע הכל ומפנימה אלייך את 
המשמעות והעוצמה של הרגע הזה. 
נושמת את הרגע הזה.  תעשי רגע הפסקה ופשוט, תנשמי. 
תנשמי את הרגע הזה. תכניסי אויר טרי לריאות שלך, 
למודעות שלך, לך. תעצרי רגע את הכל ופשוט, תנשמי. 
בשקט ובעוצמה כפי שאת ראויה.

נושמת את הרגע הזה – מסר מההדרכה – תקשור

אחד הכלים העוצמתיים ביותר שיש לך כבת אדם הוא הנשימה שלך. נוכחת בתוכך, מובנת מאליה את נושמת. לנשימה יש יכולת על עמוקה ומאפשרת. לימדי אותה, השתמשי בה. 

בתוך נשימתך יש ריפוי גדול ועמוק. תנשמי, תתחברי לנשמה שלך, למי שאת. תעצרי, תנשמי, תרגעי. כשהכל טוב. כשהכל רע. כשפשוט. כשמסובך. עיצרי לרגע, נישמי עמוק וטוב את הרגע הזה. הוא לא יחזור.

רבות כבר נאמר על הרגע הזה. כמה רק הרגע הזה חשוב, שום דבר אחר לא. הנשימה שלך מאפשרת לך להעמיק את הקשר עם הרגע הזה, עכשיו. הנשימה מאפשרת לך לחמול אותך, להרגיע אותך, לאהוב אותך. השתמשי בה. תלמדי את היכולות הטמונות בה, בנשימה. אפשרי לאוויר הצח לחדור ולחולל בך שקט.

נושמת את הרגע הזה זו אנרגיית החיים. בלי הנשימה את מתה. יחד עם זאת לנשימה שלך יש עוצמות רבות של תנועה, של ריפוי, של הרגעה.
את נושמת את הרגע הזה ומבינה. את מחפשת דרכים לשיפור החיים, לשיפור המשמעות, הנראות, השמחה של הלב. את מחפשת בחוץ בעוד רוב הכלים שאת צריכה נמצאים ממש אצלך. נשימה טובה היא כלי הטבה, ריפוי, שמחה מהטובים שיש. כשאת עוצרת ונושמת את יודעת, שאת יכולה. הללויה.

משימה מנושמת את הרגע הזה

במחברת המודעות שלך כיתבי – נושמת את הרגע הזה. עיצמי את העיניים, מיצאי מקום של שקט ופשוט, הקשיבי לנשימה שלך. תרגילי נשימה מהאף, נשימה מהפה, נשימה קצרה נשימה עמוקה. תבדקי את התגובה שלך לכל מצב. תבחני מה נעים לך, מה פחות.

את מוזמנת לחפש ביוטיוב ולמצוא תרגולי נשימה מגוונים ולתרגל נשימה ככל העולה על רוחך.

בהצלחה, הללויה.

 

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך
השארת תגובה