בוחרת את מה שמתאים לי זו את שיודעת, מכירה, אוהבת, 
סומכת על עצמך. את בוחרת עבורך ועבור יקירייך את הטוב ביותר שאפשר. בוחרת בחיבור עמוק ועוצמתי אלייך, לשורשייך ולליבך. תבורכי על כך. בחירה היא הזכות הגדולה שלנו, בלעדיה אי אפשר. זו זכות שניתנת לנו, היא איכות של אנרגיה גבוהה של קיום אנושי בעידן הנוכחי, עידן של שפע אינסופי. יכולת הבחירה משאירה אותך קרובה לעצמך. היא מגיעה, במלוא הדרה  ומלמדת אותך לא לפחד לבחור, לסמוך על עצמך, להפעיל את האינטואיציה ולבחור. בבחירה אותנטית אין התרסה או כעס. זו בחירה עמוקה של בטחון הלב, לטובת האני במופע הגבוה והממומש שלך. אל תחששי ואל תדחי את הזכות הזו, השתמשי בה ולימדי להשתמש בה עוד ועוד ועוד. כשאת בוחרת את סומכת. על עצמך.
הללויה.

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

בוחרת את מה שמתאים לי – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה.

יכולת הבחירה היא היכולת העמוקה, המרתקת, המאפשרת , המבלבלת שיש לבת אנוש. כשאת מבינה שכל חייך הם בחירה, אחרי שאת מתבלבלת ומפנימה, את מבינה שזכית בזכות גדולה.

היכולת שלך לבחור תעלה ותופיע שוב ושוב במסע החיים שלך, במסע שלך אלייך, אל שמחת הלב ואל המימוש העמוק שלך כבת אנוש בעידן הזה.

הגאונות של אנרגיית הבחירה היא הדרישה להתאים את הבחירה באופן הכי אותנטי – אלייך. מה שדורש ממך להכיר אותך. לבדוק מדי פעם את הבחירות שלך ולדעת שבחרת עבורך את מה שהלב רוצה ולא ביצעת פעולה של ריצוי או התאמה.

כאשה, לא פעם חינכו אותך לעשות התאמות, להתפשר, לוותר לבחור ב"צריך" ובאחר. זו עוד תרבות שהולכת ומשתנה כי את יודעת שכשאת בוחרת את מה מתאים לך את הכי במלואך, הכי אותנטית וזה הדבר הנכון ביותר לעשות.

את מבינה את עוצמת האנרגיה בוחרת את מה שמתאים לי? אם פעם לימדו אותך ואת אחיותייך לבחור בך אחרונה מגיע העולם החדש ואומר לך – כשאת בוחרת את מה שמתאים לך את הכי מדוייקת בפאזל האנושי של בני ובנות האנוש. זה שינוי עמוק שלא תמיד קל להכיל אבל את כבר בשלה. להיות בוחרת את מה שמתאים לי.
תודה לך על זה. אנחנו בטוח בחרנו בך.

 

משימות מבוחרת את מה שמתאים לי
המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של בוחרת את מה שמתאים לי . קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של בוחרת את מה שמתאים לי . נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – אני בוחרת את מה שמתאים לי.

1. כתבי – את הצהרת הבחירה שלך.
כתבי בגוף ראשון ובנימה חיובית. תרחיבי שאולי את עוד לא יודעת מה זה אומר אבל ברור לך שאת בוחרת בך ואת מבינה שלבחור בך זה לבחור להיות טובה יותר אל עצמך ואל הכלל. מוזמנת לשתף חברה, שותפ.ה לדרך בהצהרת הבחירה שלך.

2. כתבי  – אני בוחרת בשבילי ותני לבחירות להכתב בלי שיפוט, כתיבה אינטואיטיבית שזורמת ממך. תני למילים להיות איתך. תהיי כנה הכי כנה. תתבונני בבחירות שלך. שתפי מישהו נוסף. יש לך רשימת בחירות משמעותיות!

3. כתבי – אני בוחרת בי. תארי בכמה מילים איך את מרגישה עם זה. האם את מרגישה כיווץ או הרחבה. שמחה או לחץ? תבחני כל תגובה ותעצימי את הבחירה שאת מרגישה שמיטיבה איתך.
ממליצה לחזור על התרגול במשך כל השבוע ולחזור על התירגול מדי פעם. תרגלי את שריר הבחירה שלך.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך