חומלת מעומק הלב שלי
זו את שמבינה ויודעת שיש לך יכולת להנמיך את עוצמת הסבל 
שלך ושל זולתך ברגישות ובאהבה. החמלה אינה מתנשאת 
ואינה מרחמת. החמלה מניעה, מפזרת אהבה וסליחה ומעודדת. 
זו אנרגיה חזקה, עוצמתית ועדינה. כשאת חומלת מעומק 
הלב שלך את בלב פתוח לפזר, לתת ולקבל אהבה, 
סליחה ותקווה. תודה על הרגישות שלך. תודה עלייך.
חמלה עצמית היא דרגה גבוהה של התקרבות ואחדות את עם עצמך. 

 

 

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

חומלת מעומק הלב שלי – מסר מההדרכה – תקשור
אישה יקרה
כשחומלת מעומק הלב שלי מגיעה היא מביאה איתה את החמלה העצמית. שלך, אלייך. זו שמנמיכה אצלך את עוצמת השפיטה, הביקורת, הלחץ. חומלת מעומק הלב שלי מבקשת ממך לעצור רגע ולהפנות את החמלה שלך פנימה, אלייך ולא אל הזולת.

את מעולה בלחמול את האחר והאחרת. חברים, חברות, בני משפחה. אבל מי חומל אותך? את מחכה שאחרים יפעילו עלייך חמלה אבל את מפספסת ולא מבינה שהחמלה היחידה שלך צריכה להיות מופעלת קודם כל אלייך. ממך. פשוט, כי הגיע הזמן. החמלה שהיא אנרגיה רכה, מכילה, מקבלת שולחת אותך עמוק אלייך, לעצמך.

כשחומלת מעומק הלב שלי מגיעה היא אפילו קצת כועסת עלייך, נוזפת בך ומבקשת ממך להתבונן אלייך בחמלת הלב שלך בדיוק כמו שאת מתבוננת בכל רגע על אחרים סביבך. זה הזמן שלך, היא אומרת לך. הזמן שלך אלייך. היא מבקשת: תני לעצמך את מקום תנשמי עמוק ותאהבי את עצמך על כל מה שאת תופסת כשגיאה במסע החיים. חבקי חזק את עצמך, קבלי, חימלי ותאהבי אותך. כאן ועכשיו בדיוק כמו שאת. 

כשחומלת מעומק הלב שלי מגיעה את יודעת כי ההשתנות שלך מתהווה ואת גם יודעת שהתבוננות שלך עלייך ואלייך אינה סותרת התבוננות לזולתך. יש בלב שלך מספיק מקום לכולם ובהחלט, מגיע לך עיניים טובות, עיניים של חמלה ושל קבלה. תהני מהרגע הזה, תכילי אותו והיפכי אותו להרגל. חומלת תבוא לעזרתך בכל פעם שתרגישי ששוב את חומלת את הזולת ושוכחת אותך. ההלויה עלייך.

 

משימות מחומלת מעומק הלב שלי
המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – אני חומלת אותי מעומק הלב שלי. זיכרי שאנחנו מדברות כאן על חמלה עצמית. השבוע ובמהלך כל החיים, כשאת מרגישה שאת קשה עם עצמך – שיפוטית, תובענית, ביקרותית – תפעילי את חומלת. תשאלי אותה – מה את אומרת לי? תני לה לתת לך תשובה מרככת ונעימה.

כיתבי במחברת שלך נושאים שאת קשה איתך. תהי לחומלת מעומק הלב שלך להגיב. אמצי את מילותיה והניחי אותם בתוך הלב שלך. הללויה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך