הורסת ובונה
זו את שיודעת שלפעמים כדי לבנות צריך להרוס, לשבור, לרסק. 
לפעמים את שוברת אמונות ופרדיגמות מעכבות, לפעמים תפיסות עולם. 
כשאת הורסת זה כואב, אבל הבניה אחר כך מרחיבה את כל החושים, 
משמחת ומלאת השראה. אל פחד. אנחנו איתך. באהבה גדולה.
את הורסת, כדי לבנות. להתחדש. להיפרד ממה שמעכב, חוסם, מפריע. 
את מעצבת ויוצרת מחדש את חייך, בוחרת איך הם יהיו. 
הורסת ובונה מבינה שנדרשת כאן פעולה עוצמתית של די. מספיק. 
גררתי אמונות, גררתי מגבלות, ניסיתי להפרד מהם ולא הצלחתי 
אז עכשיו אני אמיצה ולמרות שזה אולי יכאב לרגע זה נדרש. 
להרוס ולבנות. בהצלחה אישה יקרה. הללויה.

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

הורסת ובונה – מסר מההדרכה – תקשור

 

אישה יקרה.
אל תבהלי מהורסת. זיכרי שהיא גם בונה. לפעמים אי אפשר לתקן וצריך להרוס. זה אולי נשמע מבהיל אבל בפועל, זה נפלא. כי את יודעת להרוס ויודעת גם לבנות. זו לא פעולה אלימה או קשה. לפעמים כדי להמשיך משהו צריך להפסיק משהו. לאתחל אותו מחדש לא על חורבותיו אלה להרוס, פשוט. הורסת ובונה היא מאד יעילה, נחושה וברורה לעצמה. היא יודעת מה מיותר, את מה לא צריך יותר ומה מפריע עד כדי כך שפשוט, הורסים אותו. 

למה להרוס?
כמו בשיפוץ של בית, של מטבח. כמו בסיטואציות מגוונות אי אפשר יותר להמשיך. צריך לעצור, להרוס. לנשום עמוק ולבנות. כשזוג מגיע לקצה גבול היכולת בני הזוג יכולים לעצור רגע, להרוס הכל – מטאפורית כמובן – ולבנות מחדש. אחד עם השנייה. ואולי לא. להרוס נשמעת פעולה קיצונית אבל מחויבת המציאות במצבים מסוימים. די! אי אפשר להמשיך ככה. את זה אני רוצה להרוס. הורסים לא לשם ההרס אלה בשביל הבניה המחודשת. המתחדשת. 
הורסת ובונה היא אנרגיה מלאה בחיים, בהתחדשות, בהתקדמות, בחמלה. היא נסתה הכל ויודעת, שזה הזמן. רגע להרוס. אחר כך לבנות מחדש כדי שיהיה אפשרי. לחיות במרחב טוב ומיטיב.
הללויה.

משימות מהורסת ובונה

המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – ו כיתבי את הכותרת – אני הורסת ובונה. חישבי איזה דברים בחייך את רוצה להרוס, שלא יהיו עוד. שתוכלי לבנות מחדש. התבונני ברשימה.  דייקי אותה. היא שלך. עשי בה מה שאת מבינה.

בהצלחה, באהבה, דליה

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך