חולמת וחיה את החלום

זו את, שאולי לא שמת לב אבל את חיה את החלום שלך. אם משהו לא מתאים לך פשוט, תחלמי שוב, שני את החלום ואז תשני את מציאות חייך. תחלמי שוב, תעיזי לחלום בגדול ובעוד זמן מה תסתכלי שוב סביב. את שמה לב? חלמת והגשמת! חלום הוא רצון, המציאות שאת רוצה לחוות. ההגשמה של החלום הוא המציאות. כל מציאות, נבנית בחלום ומוגשמת. על כן, הקפידי לחלום חלומות טובים עבורך, להגשים אותם ולשים לב לכך. כשאת מרשה לעצמך לחלום חלומות מיטביים, כל היקום עוזר לך בהגשמה. זכרי שמה שקורה בדמיון ובחלום, קורה במציאות. זו מהות ההגשמה. תקשיבי ותראי את הסימנים. בהצלחה לך!

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

חולמת וחיה את החלום – מסר מההדרכה – תקשור
אשה יקרה.

אף פעם לא נמאס לנו לדבר איתך על חלום, משמעותו והכח שלו. יש לך את ידע ההגשמה, היכולת לחיות את החלום שלך כאן בעולם ארץ.
אנרגיה פשוטה וזמינה שלאחרונה נפתחה במלוא עוצמתה – חלומות כוחם להתגשם.

חולמת וחיה את החלום מבקשת ממך לעצור רגע ולשים לב איך את חולמת ואיך את מגשימה וחיה את חלומך. זהו מן רגע כזה, נקודה בזמן בו את מסתכלת ימינה ושמאלה, למעלה ולמטה מבינה – שחלמת וגם הגשמת. 

יש לך כבת אנוש תכונה להגיע להגשמת החלום ומיד לקפוץ ליעד הבא, לחלום הבא. חולמת וחיה את החלום אומרת לך – עיצרי רגע. תתבונני על גודל השעה והרגע. שימי לב להגשמה של החלום שלך. תנשמי את זה. תחווי את הרגע המהפנט הזה, תכבדי אותך על הרגע הזה. בו את גם חלמת וגם חיה את החלום. שלך.

בעידן החדש בעולם ארץ האנרגיות משוחררות ומאפשרות. נכון שלעיתים הדרך פתלתלה וזה מתעתע, מבלבל אותך אבל תמיד זכרי שאפשר להגשים. כאן המקום לחדד ולדייק את החלומות שיהיו אותנטיים ומתאמים לך. כשהכל מסונכרן ההגשמה פשוט נמצאת.

היי ברוכה ואמיצה. הללויה.

משימות חולמת וחיה את החלום. המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – אני חולמת וחיה את החלום. 
ערכי רשימה של החלומות שלך הפשוטים והגדולים שתפי חבר.ה בחלומות וראי איך הם מוגשמים. 
תודה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך