כל יום קורה לי משהו טוב
זו את שמסכימה לקחת אחריות מלאה על החיים שלך, מסכימה להבין שאם את כאן, בגלגול הזה זה בשביל לחיות חיים טובים ומלאים. את מסכימה להזיז את זווית הראיה שלך ולראות. את כל הטוב שקורה לך ובשבילך. את כל הטוב הפשוט שקורה סביבך. את מסכימה להאט קצת ולראות. את הטוב. את מסכימה ליזום וליצור דברים טובים וככה בדיוק החיים שלך הופכים לחיים מלאי טוב. את מבינה שהטוב לא מוחק את הקושי והאתגר, רק מעצים את הטוב. את מבינה שכל הטוב הזה נוכח בחייך תמיד את פשוט לא ראיתי אותו וכשאת מסכימה להיות זו שכל יום קורה לה משהו טוב את השראה עצומה לכל מי שסביבך.
תודה לך על הבחירה.

כל יום קורה לי משהו טוב – מסר מההדרכה, תקשור

אישה יקרה.

בידייך הבחירה. זו לא בחירה שפוטה. את חיה בעידן בו המידע רודף אחרייך ובתוך המידע העיקר זה הקושי. הכאב. הקיפוח. מה שאין. אין בעולם האנושי שלך מי שיתקשר ויגיד לך ראיתי ציפור מצייצת, הפרח בגינה פרח. רוב הזמן הנפש שלך חשופה למידע שמכיל חדשות רעות וקשות, חמור סבר וקשוח.

אבל זו לא האמת. זה רק חלק מהאמת כי החלק השני מכיל דברים טובים ונפלאים שקורים לך ולאנשים בכלל פשוט הפרופורציות השתבשו. על ההבדלים בין טוב ורע ומה המשמעות האמיתית של טוב ורע עוד נדבר אבל כרגע  אנחנו מציעים לך להיות זו שכל יום קורה לה משהו טוב. כי זו האמת כולה, רק צריך לראות את זה, הלרגיש, לדעת. זה לא קורה לכם ברוב האנושות באופן טבעי אז אנחנו כאן כדי ללמד אותך ואת תפיצי הלאה את ההבנה הפשוטה שלצד הקשיים קורים ומתרחשים דברים טובים.

ואותם דברים טובים וההסכמה לראות ולחוות אותם זה שינוי מהותי, עמוק בכל תפיסת העולם שלך. זה השפע בהתגלמותו כי זו בחירה שמובילה אותך לחיות את מה שיש. להיות מה שיש. לשמוט את מה שאין ולבקש את מה שבאמת נדרש. תארי לך עולם כזה.

ההשראה הגדולה שלנו היא שוב הטבע שבו הסדר הגדול כבר קיים. לעץ יש את כל מה שהוא צריך וגם אחרי שריפה, סערה ובצורת הוא יודע לקום, להיות בשלכת, לפרוח, לתת את יבולו. במהות, את והוא זהים.

כל יום קורה לך משהו טוב מגיעה אלייך כאנרגיית כל היש ומבקשת ממך, פשוט להתחיל לראות, להפנות את תשומת לב ליש הנפלא ולהפסיק להקשיב לכל מה שאינך צריכה, שאין בו תועלת. כל יום קורה לך משהו טוב. הללויה. לכי על זה.

משימות מכל יום קורה לי משהו טוב
פיתחי את מחברת המודעות וכיתבי: כל יום קורה לי משהו טוב.
בכל יום בצהריים ובערב כיתבי את כל הדברים הטובים שקרו לך היום. תודי עליהם.
תכנני את מחר והוסיפי לך דברים קטנים וטובים ביומיומך.
תודי גם עליהם.
את מוזמנת לפרט לך איך את מרגישה.
ממליצה ליצור את הרשימה הזו במהלך 30 ימים ואפילו שנה שלמה.
ממליצה לך להזמין את חברותייך ומשפחתך ליצור להם רשימה כזו של
כל יום קורה לי משהו טוב.
בהצלחה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך