משחררת מתמסרת לדברים הטובים 
זו את שמשחררת. מרפה. מבינה. שאת לא לבד בעולם ויש מי 
שעוזר לך לפתור את כל מה שאת צריכה.
את מתמסרת לשחרור ומופתעת מהתוצאה.  
את משחררת ופועלת. מאפשרת לדברים הטובים לנוע אלייך. 
מקבלת אותם. שחרור זו האפשרות ליצור תנועה טובה ומיטיבה. 
לשחרר זה לוותר על השליטה. השחרור הוא אנרגטי. בהסכמה 
שלך לשחרר את מחליפה אנרגיה מאנרגיה תקועה ונוקשה 
לאנרגיה זורמת. זה נעים. תתמסרי לדברים הטובים שמגיעים.  

משחררת מתמסרת לדברים הטובים – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה. כמה פעמים קיבלת את העצה – שחררי. לשחרר. לעיתים את שואלת אותך – מה זה אומר בכלל, לשחרר?

אחיזה היא מעצור אנרגטי. שחרור זו בעצם אפשרות לתת לאנרגיה לזרום. בדיוק ההרגשה כמו מים שנסתם להם הצינור את יודעת מה קורה להם. הם מסריחים, הם מתמלאים לכלוך וחיידקים. לעיתים הם גם יכולים להרוס אם הם מגיעים בעוצמה לחסימה.כשהמים זורמים יש תנועה נעימה וטובה, לעיתים סוערת – תלוי בכמות המים. הזרימה מאפשרת למים להשאר צלולים, נקיים, פשוטים. ככה בדיוק באנרגיה. לשחרר, זה לאפשר לאנרגיה צלילות, זרימה, פשטות. אלו לא הדברים שאת רוצה?

שחרור זו התמסרות חדשה והאנרגיה של משחררת מתמסרת לדברים הטובים מגיעה כדי להזכיר לך ואף לבקש ממך לשחרר. את האחיזה, את התקיעות, את האנרגיה. שחררי.

מה יקרה אז את שואלת? אין לדעת. אבל אם את משחררת ומתמסרת לדברם הטובים – רק טוב והרבה ממנו מתרחש. כמו במים שזורמים בקצב נעים ובזרימה חופשית.
את כל כך רגילה לאחוז, לנהל, לשלוט. התרגלת שזו הדרך הנכונה והנה אנרגיית משחררת מתמסרת לדברים הטובים אומרים לך, ההפך. בדיוק ההפך. ככל שתשחררי יותר כך יהיה לך טוב יותר. השליטה מייצג חלק ממך שלעיתים המופע שלו משובח ולטובך אבל אלו לעיתים נדירות, לרוב השליטה מאתגרת, חוסמת, מקטינה אותך. 

משחררת צתמסרת לדברים הטובים. אימרי את המשפט בקול רם והרגישי איך רק באומרך את נינוחה, נושפת אויר תקוע ומתמסרת. לדברים הטבוים. הללויה.

משימה ממשחררת מתמסרת לדברים הטובים

במחברת המודעות שלך כיתבי אני משחררת מתמסרת לדברים הטובים. כיתבי את כל התחומים בהם את אוחזת ושולטת. הזכירי לך את האפשרות (הטובה) לשחרר ולהיות פשוטה ומשוחררת ומתמסרת. לדברים הטובים. אפשרי לך לשחרר, לא בבת אחת בכל פעם עוד קצת הללויה. 

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך