מרפאה משתמשת ביכולות שלך
זו את, שמרשה לעצמך לחולל ריפוי סביבך לעצמך, 
לילדייך, בקהילה שלך. את בעצם היותך, בזכות בחירתך 
 מחוללת ריפוי עמוק ועצמתי. את זוקפת את הגב, מחייכת חיוך, 
מלטפת ליטוף ומיטיבה. לעצמך וסביבך.
הבחירה שלך להיות מרפאה משתמשת ביכולות שלה היא בחירה אמיצה 
שמסמלת את החופש שהגעת אליו סוף סוף, את ההסכמה וההכרה 
ביכולות שלך, במהות שלך, בעוצמות שלך. זו הבחירה לחיות ולהיות 
האור שאת. אלה לא קלישאות אלה אמת צרופה. הללויה!

מרפאה, משתמשת ביכולות שלך זו את – מסר מההדרכה – תקשור
אישה יקרה.
בין אם את יודעת את זה ובין אם לא, את הגעת לעולם עם יכולות של ריפוי. של הטבה לחיים שלך ולזולתך. כשאת מקשיבה, כשאת מחבקת, כשאת מתמסרת לזולתך – את משתמשת ביכולות הנפלאות שלך, יכולת הריפוי שלך. בין אם תחליטי לעסוק במקצוע הריפוי ובין אם תשארי מרפאה לך ולמשפחתך, יש בך יכולות ריפוי נשגבות, אלוהיות, נפלאות.

האנרגיה של מרפאה משתמשת ביכולות שלי מגיעה אלייך כדי לחזק ולהעצים את היכולות שלך. כחלק ממכלול היכולת שלך לסמוך עלייך שאת יודעת, מודעת, מכירה. עשית כברת דרך והגעת עד לכאן. זה בדיוק הזמן שלך להיות, את. במלואך. בדיוק כמו שהקלישאה אומרת.

לכל בנות האנוש יש יכולות ריפוי. השאלה היא כמה את מיומנת, כמה התנסית וכמה השתמשת ביכולות שלך לרפא עד כאן. ברור שהשתמשת ביכולות החמלה, הנחמה, האהבה, החיבוק, "אתן לך נשיקה ויעבור" ועוד. האמהות כולה מבוססת , בין שאר היכולות כמובן, ביכולות שלך לעורר ולחולל ריפוי. כשאת מפעילה את יכולות הריפוי שלך את מעוררת ומשתמשת בחלקים הטוביםשלך ולהרגיש טוב עם עצמך ועם האנשים שסביבך. הרשי לעצמך! את זוקפת את הגב, מחייכת חיוך, מלטפת ליטוף ומיטיבה. לעצמך וסביבך. הללויה.

הבחירה שלך להיות מרפאה משתמשת ביכולות שלה היא בחירה אמיצה שמסמלת את החופש שהגעת אליו סוף סוף, את ההסכמה וההכרה ביכולות שלך, במהות שלך, בעוצמות שלך. זו הבחירה לחיות ולהיות האור שאת. אלה לא קלישאות אלה אמת צרופה. שאפו לך על זה!

 

משימות ממרפאה משתמשת ביכולות שלי

פיתחי את מחברת המודעות וכיתבי – אני מרפאה משתמשת ביכולות שלי.
השבוע, הסכימי להיות המרפאה שאת. חוללי אהבה, תהיי בנתינה. לא בכפייה ולא בשתלטנות. תרגישי את זולתך במצוקותיו ותעשי משהו קטן, מחווה פשוטה שמחוללת עבורו ריפוי ואהבה.

בסוף היום, תעדי את הריפוי שחוללת היום, לעצמך ולזולתך ברכות ובפשטות. קבלי השראה מפשטות הדברים.

תודה, בהצלחה

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך
השארת תגובה