בריאה מודעת לגוף שלי

זו את שמסכימה להיות בריאה, לטפל ולהזין את הגוף שלך, 

להיות בתנועה. את מבינה לעומק שהבריאות שלך היא בריאות של 

הגוף רוח נפש שלך. את מבינה שאהבה עצמית היא הריפוי הגדול. 

את מרחיבה את ידע הריפוי העצמי ולומדת להקשיב לך ולצרכים שלך.

בריאה מודעת לעצמי זו את שיודעת שהבריאות שלך והמודעות 

שלך מחוברות. את יודעת שהבריאות שלך היא איכות חייך ואת לומדת 

להקשיב, לאהוב, להכיר ולהוקיר את הגוף, את הרוח ואת הנפש שלך.

את מפסיקה לשפוט אותך ואת הגוף שלך ואוהבת אתכם, בכל מצב.

תבוא עלייך הברכה, הללויה. 

 

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

בריאה מודעת לגוף שלי – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה.

הגוף שלך שומר עלייך ומהווה בית לנשמה שלך. הוא מכיל אותך, את הרגשות שלך, את הרוח שלך, את הנפש. הגוף שלך מייצג אותך מול העולם. הבריאות שלך היא היכולת שלך להיות בקיום הזה כאן ועכשיו.

כשאת בבריאות של הגוף רוח נפש קל לך יותר להתנהל ולנהל את חייך. יחד עם זאת זכרי כי הגוף רוח נפש היא מכונה משוכללת ומורכבת. תקלות ושיבושים מתרחשים ותמיד, יש לך את הידע והיכולת לריפוי עצמי גבוה.

ריפוי עצמי אינו מדבר על אי קבלת עזרה. קבלת עזרה היא כלי עבודה חשוב ומשמעותי. יחד עם זאת אנחנו מזכירים לך שאת מכירה א הגוף שלך הכי טוב. כשאת בריאה ומודעת לגוף שלך, את מנהלת כל אירוע שקשור לגוף שלך בצורה מיטבית. את יודעת לאן ללכת, אל מי לפנות.

בריאה מודעת לגוף שלי היא אנרגיה חכמה, שמכילה בתוכה המון ידע של ריפוי, התפתחות והגשמה. כשהיא מגיעה אלייך היא מזכירה לך להיות טובה אל עצמך ולנהוג בחכמה אלייך. היא מזכירה לך להקשיב לכולם אבל לפתח מנגנון שיודע להקשיב לעצמך ולא לפחד להאמין לעצמך.

בריאה מודעת לגוף שלי היא אנרגיה נשית שסבלה מהמון החלשה והשתקה אבל היא כאן כדי לעזור לך לעמוד על שלך ולבחור כרצונך.

הללויה.

משימות מבריאה מודעת לגוף שלי.
המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – אני בריאה, מודעת לגוף שלי. ערכי רשימה של אתגרים של הגוף שאת מתמודדת כרגע ובקשי מהאנרגיה שהגיעה אלייך לכוון אותך לתשובות מתוך המודעות שלך לגוף שלך. הקשיבי ורשמי את מה שעולה. ראי האם ההצעה \ הכיוון \ הפתרון מקדמים אותך למקום טוב עבורך. בהצלחה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך