בדיוק כמו שאני כה זה טוב
זו את, שמסכימה סוף סוף להיות את. על כל המכלול שאת. את מסכימה לקבל אותך כמו שאת ומגישה אותך לעולם – בדיוק כמו שאת. ככה זה טוב. את מבינה שזה לא משפט של התרסה או מחאה. זו אמירה שמגיעה אחרי שיצאת לדרך, פגשת את עצמך. את יודעת שיש נקודות שאת רוצה לשנות, להעצים, לשפר את גם יודעת שהשינוי הכי טוב מגיע כשאת מקבלת אותך, בדיוק כמו שאת רוצה שיקבלו אותך. ומהנקודה הזו בה את מסכימה להיות, בדיוק כמו שאת ככה זה טוב – השמיים, הם לא הגבול. הללויה.

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

בדיוק כמו שאני ככה זה טוב – מסר מההדרכה – תקשור
אשה יקרה.
כמה שנים את מחפשת לשנות אותך, להיות אחרת, מתנה את קיומך לכל עבר. כשאני אהיה רזה יותר, כשאהיה מקובלת יותר, כשאהיה עשירה יותר. הגיע הזמן שלך לעצור רגע ולהכריז בפני עצמך ואחר כך בפני העולם – בדיוק כמו שאני ככה זה טוב.
את מרגישה את העוצמה של הרגע הזה? הוא כל כך פשוט וכל כך עוצמתי וחשוב. האנרגיה של בדיוק כמו שאני ככה זה טוב מחזירה אותך לתינוקת שנולדה מושלמת והמשיכה את חייה ומאותו רגע שהצליחה לבטא את עצמה ביטאה את הכשלים, הקשיים, הפגמים. זהו יקרה, העידן הזה נגמר. עכשו את מהלכת בשדה אנרגטי חדש שאומר – בדיוק כמו שאני ככה זה טוב. 
רק אחרי שתסכימי להגיד ולבטא ולהיות האנרגיה הזו, הטובה והמכילה, הרכה והקשוחה – רק אחרי שתסכימי להיות בדיוק כמו שאני ככה זה טוב – ברגע הזה ייפתחו עבורך שערי שמיים והחיים שלך יהיו פשוטים, רכים ונעימים יותר. 
בדיוק כמו שאני ככה זה טוב מגיעה כדי להוביל אותך ברכות אין קץ לעצמך. לקבלה הגדולה שלך אותך. ערוצי אהבה, קבלה והתפתחות נפתחים אלייך עכשיו. הקשיבי להם. תהיי הם.
תודה לך על הרגע הזה. הללויה.

משימות מבדיוק כמו שאני ככה זה טוב
המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך ורישמי: בדיוק כמו שאני ככה זה טוב.עכשיו אימרי זאת בקול רם. תני לאנרגיה לחדור אלייך ולהיות חלק ממי שאת. חיזרי על הפעולה הזו כל יום, כמה פעמים ביום. עשי זאת כשאת מול המראה, כשאת מודדת בגדים כשאת בביקרות עצמית מוגברת. את מוזמנת לכתוב במחברת מה עשתה לך האנרגיה הטובה – בדיוק כמו שאני ככה זה טוב. הללויה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך