נושמת, עכשיו
זו את שיודעת, שמבינה שאפשר ורצוי לעצור רגע ולהקצות זמן לנשימה. הכל יחכה לך, שום דבר לא יאבד כשאת עוצרת רגע ונושמת. עכשיו. זו את שמבינה שבנשימה הטובה שלך יש הרבה הטבה ואת מבינה שמגיע לך, שעשית את שלך ועכשיו את פשוט, נושמת. זו את שלמדת לנשום עמוק, לנשום בעוצמה עם הפה ועם האף, את יודעת לעצום רגע עיניים ולנשום. את מבינה את המשמעות הטובה של החמצן שמחדש אותך ויודעת שהכל יחכה רגע. את פשוט נושמת עכשיו. הללויה.

 

 

נושמת, עכשיו – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה.
"אין לי זמן לנשום" זה משפט שאתן אוהבות להגיד ואנחנו מבקשים ממך ביום הזה לעצור, להפסיק ולהבין. שלנשום עכשיו זו מצווה גדולה וחשובה. נושמת עכשיו זו אנרגיה חד משמעית שאינה מאפשרת להתעלם ממנה. זו אנריגה שמגיעה אליה כשאת צריכה אותה מאד, היא מאד קלה ליישום ומבקשת ממך לנשום עכשיו.

הנשימה ניתנה לבן ובת האנוש כעניין של חיים ומוות. הפסקת נשימה בדרך כלל היא ברורה ביותר –  הגלגול נגמר. אבל הנשימה היא הרבה יותר מזה. הנשימה היא כלי עבודה מזוקק, פשוט וכל כך זמין. הנשימה משמעותית וחשובה לאיכות חייך ביומיוך ומשהו שאנחנו פה למעלה לא ממש מצליחים להבין – למה אתן ואת לא משתמשים יותר ויותר בנשימה שלכן? אתן רצות ועושות ספורט ועמוסות בעוד שכל מה שאתן צריכות לעשות בפועל זה לעצור. לקחת נשימה עמוקה, לפרוש ידיים ולנשום.

ההפסקה הקטנה הזו תאפשר לך להתייחס לעצמך בצורה אחרת. ככל שתרבי לנשום במודעות ככה המודעות שלך תגדל. ההבנה שאת חשובה ומותר לך לעצור ולנשום. פשוט לעצור ולנשום זה כל כך אפרי.

אנרגית נושמת עכשיו מבקשת ואולי דורשת ממך לעצור את הכל ולנשום. להיות זו שעוצרת ונושמת עכשיו. בצורה הזו את מהווה השראה ענקית לכל מי שסביבך. את יוצרת בעצמך חיבור חדש אלייך וחיבור חדש ממך לסביבה. הללויה.

 

משימות מנושמת עכשיו
במחברת המודעות שלך תכתבי אני נושמת עכשיו.
במהלך השבוע הקרוב, כל יום כל שעה שאת ערה את עושה הפסקה, עוצרת ונושמת. נשימה עמוקה וטובה. 3-4 נשימות רצופות. את מוזמנת לכתוב במחברת איך השפיעה עלייך הנשימה המודעת וברור שמומנת להמשיך ולנשום, לעצור ולנשום. בהצלחה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך