הכל אפשרי בשבילי
זו את, שמרשה לעצמך להתבונן על עצמך ולומר בכל רם: הכל אפשרי בשבילי. אותן מילים שאת רגילה לומר לכל מי שסביבך – את לוקחת אותן אלייך ומבינה שהכל אפשרי בשבילך. את מדברת יפה אלייך ומאפשרת לך להיות בדיוק מי שאת רוצה להיות. את מבינה שבינך לבינך אין פער, אין מגבלות כי הכל פשוט, אפשרי בשבילך. הללויה.

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

הכל אפשרי בשבילי – מסר מההדרכה – תקשור
אישה יקרה.
כשאנרגיית הכל אפשרי בשבילי מגיעה אלייך היא לגמרי מתכוונת למה שהיא אומרת. שהכל אפשרי בשבילך. חשוב לה מאד, לאנרגיית הכל אפשרי בשבילי שלא תניפי אותה כססמה אלה שתביני שהיא אנרגיה מעשית, תכליתית. 

 הכל אפשרי בשבילי מסירה עבורך מחסומים, מזרימה אנרגיה של עשיה, של אמונה של אפשרות. היא סומכת עלייך שתדעי לבחור את מה שנכון עבורך וסומכת עלייך שלא תתעקשי איפה שאין צורך. היא סומכת עליך שתדעי לבחור את מה שנכון, מתאים ומדויק עבורך עכשיו. הכל אפשרי זו אמירה שמרחיבה את שדה האפשרויות שלי לאינסוף. אני חייבת לומר שאחרי זמן רב שאני חיה את תודעת הכל אפשרי אני מרגישה טוב יותר. גם כשמייאש אני יודעת שעוד לא נאמרה המילה האחרונה, כי הכל, אפשרי.

כשאת בוחרת לרגע קט את האפשרות ההפוכה, בוחרת לחיות לפי המחשבה שכלום לא אפשרי – מן הסתם את חשה מדוכאת, מכווצת, מקטינה. אז אמרי בקול גדול – הכל אפשרי בשבילי ותרגישי. תרגישי את הגוף שלך, איך הוא מרגיש בכל פעם שאת אומרת. הכל אפשרי בשבילי. 

הכל אפשרי בשבילי היא הידיעה, האמונה, האפשרות, הבחירה שלך לחיות בטוב עבורך ועבור בני משפחתך. תמיד יש פתרון. אין בעיה שאין לה פתרון. פתרון של הגוף של הרוח של הנפש. לא תמיד זה הפתרון שתרצי אבל הוא קיים. על כן אשה יקרה, הכל אפשרי עבורך.

הכל אפשרי בשבילי זו היכולת שלך לדעת ש- הכל, אפשרי. זו אנרגיה שמאפשרת לך להרגיש את העולם ואותך כלוח חלק שבו את יכולה לבחור וליצור כל דבר שאת רוצה. זו תחושת האחדות בינך לבינך, בינך לבין הניצוץ האלוהי שבך ובינך ליקום כולו. מי יכול עליכם, מי? 

משימות מאחותי את אני אוהבת אותך
המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – הכל אפשרי בשבילי. כיתבי רשימה והתחילי כל משפט עם הכל אפשרי בשבילי. תתבונני בהתנגדויות שעולות, תראי אותם והתמירי אותם לידיעה עמוקה שהכל אפשרי בשבילך. תני לאנרגיה המופלאה של הכל אפשרי בשבילי לשטוף אותך ולחלחל לכל תאי גופך. הללויה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך