אינטואיטיבית שומעת את הקולות הטובים
מזמינה אותך להקשיב לך, מזוקקת, חומלת, מרוכזת, בוטחת. 
היא מזכירה לך שבתוך האינטואיציה יש רק קולות טובים. היא מזמינה אותך, למצוא לך שקט ולהקשיב. לקולות הטובים שבוקעים ומדברים אלייך מתוכך. אינטואיציה היא העוצמה החזקה שלך, היא את – מזוקקת, חכמה, 
יודעת. היא החוש הנוסף שלך שאיתו את פועלת בעולם. 
את לומדת להשתמש באינטואיציה שלך ולומדת לבטוח בה. 
היא תמיד, לטובתך. היכולת שלך להשתמש באינטואיציה שלך מתרחבת 
ככל שאת משתמשת בה וסומכת עליה, לומדת להקשיב לקולות הטובים.
הללויה על זה.

 

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

אינטואיטיבית – מסר מההדרכה – תקשור
אישה יקרה.
פעם בני ובנות האנוש חשבו שאינטואיציה היא פריבילגיה של יחידי סגולה, היום גם אתם מבינים כי אינטואיציה היא החוש המוביל אתכם ואתכן. גם את יודעת זאת כבר, מתרגלת ונפתחת להקשבה לאינטואיציה, למח הבטן שלך שאפילו מחקרי מדע כבר הוכיחו שהוא המוח החשוב ביותר והמשמעותי לניהול חיים.

אנחנו כאן בינך לביננו לא זקוקים למדע כדי לדעת שהאינטואיציה שלך היא כח העל שלך. בעצם היותך את אינטואיטיבית, יש לך גישה ישירה וכנה אלייך. האינטואיציה שלך משמיעה לך את האמת בעוד המח שלך, מתעתע בך. האינטואיציה שלך מקשיבה לך והמח עמוס דעות קדומות, אמונות מגבילות ועוד. הרגע בו את לומדת להקשיב לאינטואיציה שלך הוא רגע מכונן כי זה הרגע בו את מקשיבה לקולות הטובים, אלייך.

כשאנרגיית אינטואיטיבית שומעת את הקולות הטובים מגיעה היא מבקשת להעצים ולהגדיל ולחבר שוב את הקשר שלך אלייך. כשהיא מגיעה את מרפה קצת את קולות המחשבות שלך ומקשיבה לעצמך. למהות שלך. לנשמה שלך. ביחד, את והאינטאיציה שלך מייצרות עבורך חיים טובים ומתאימים. לך ואלייך. 

אנחנו חוזרים ואומרים לך אישה יקרה. התפתחות היא תהליך מלא ברוך, באהבה עצמית, בחמלה ובכנות. כשאת שומעת את הקולות הטובים את פועלת לטובתך ובאותה מידה את גם השראה לסביבה שלך. אפשרי לעצמך את המעבר הזה ושמעי אותך, את האינטואיציה שלך ואת הקולות הטובים שבוקעים ממנה. תודה לך על הרגע הזה. הללויה.

 

משימה מאינטואיטיבית שומעת את הקולות הטובים

המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי: אני אינטואיטיבית שומעת את הקולות הטובים. 

עכשיו כיתבי התלבטויות, דילמות וקונפליקטים שמעסיקות אותך בעת הזו. כשאת מסיימת לכתוב את הדילמה, נישמי עמוק, התחברי לאינטואיציה שלך, שימעי את הקולות הטובים וכתבי את המסר שמגיע אלייך. מוזמנת להמשיך ולתרגל לפחות בשבוע הקרוב. בהצלחה, הללויה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך