לומדת את שמחת הלב שלי
זו את שמבינה שהשמחה אינה מובנת מאליה ויודעת, שאת שמחת הלב 
צריך ללמוד, לטפח ולפתח. הלימוד אינו נגמר אף פעם. 
המטרה היא ברורה – לחיות בשמחת הלב כדי להגיע לחיות חיים טובים. 
שמחת הלב היא אותה שמחה שנוכחת בך ומחכה לך, שתשתמשי בה. 
היא מחוללת ריפוי עמוק ורחב לכל כאבי הלב שצברת.
את מבינה ששמחת ליבך נמצאת ונוכחת בך. כשאת לומדת את 
אותה ואותך כל הקיום שלך משתפר ומיד את הופכת להשראה 
לאחרים ללמוד את שמחת ליבם וככה, באופן כה פשוט 
גדלה השמחה בעולם. הללויה.

לומדת את שמחת ליבי – מסר מההדרכה – תקשור
ללמוד את שמחת הלב שלך זו למידה שלך אותך. כשאת מסכימה ללמוד את שמחת הלב שלך את מגלה אותך, לומדת להכיר את עצמך ובעצמך תכונות חדשות, זוויות שלא הכרת. האפשרות שלך ללמוד את עצמך היא אפשרות מיטיבה ומקדמת.

לומדת את שמחת לבי היא אנרגיה של התפתחות שמאפשרת לך להעמיק בך וללמוד מה מעורר אותך, מה מעורר את שמחת הלב שלך ואיך את משלבת את כל זה בחייך. מפסיקה לחכות לרגע הנכון ומבינה, בכל מהותך שהרגע הנכון זה הרגע עכשיו.

לומדת את שמחת לבך מגיעה להזכיר לך שהשמחה שלך אינה תלויה בדבר רק בהחלטה שלך ללמוד ולהיות בשמחת הלב שלך. היא גם מלמדת אותך שהמחה שלך אינה זהה לשמחה של חברתך או בן \ בת זוגך. היא שלך. יכול להיות שיש דמיון וחפיפה ויחד עם זאת השמחה שלך היא שלך.

כשאת מתמסרת ללומדת את שמחת הלב שלי את מאפשרת לעצמך להפתח לאותה שמחה מופלאה שמנשבת בך ומאפשרת לך לחיות חיים של שמחה, איכות חיים והנאה. הללויה.

משימה לומדת את שמחת הלב שלי

פיתחי את מחברת המודעות וכתבי – לומדת את שמחת ליבי. מתחת כיתבי: אלו דברים אותי משמחים? 

תתחילי לענות על השאלה. מה משמח אותך?
ככה מתחילה הלמידה של שמחת הלב שלך. כשאת עונה על השאלה הזו את לומדת אותך, מתקרבת אלייך. את עונה בלי לשפוט, בלי ביקורת. פשוט מניחה את המילים על הדף. בכל פעם שאת נזכרת במשהו שמשמח אותך, את מוסיפה לרשימה. 

עכשיו בחרי מתוך מה שכתבת לפחות חמישה דברים שאת יכולה לממש היום, מחר, השבוע. ממשי אותם. תשלבי אותם ביומיום שלך. תחזרי אל הדפים, תמשיכי ללמוד מה משמח אותך, תמשיכי לשלב את מה שמשמח אותך ביומיומך ותראי איך החיים שלך משתנים יחד אתך. מניסיון, זו שמחה גדולה. בהצלחה!

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך
השארת תגובה