אותנטית אני כמו שאני 
היא את שיודעת שההוויה האותנטית שלך היא היחידה האפשרית 
בשבילך. הגיע הזמן שלך להיות את. פשוט את, עם העוצמה שלך 
ועם האור שלך. אותנטית אני כמו שאני היא את שמשילה מעצמך את כל מה שחשבת, חלמת, קיווית ואת נותרת את. מפסיקה להתנות את עצמך, לשנות את הקיים ומקבלת אותך פשוטה ונוכחת. את כמו שאת. 
על ייתרונותייך, הקסם שבך, הכשרונות שלך, היופי שלך. 
את מגיעה הביתה, אלייך. האותנטיות היא אנרגיה מאד עדינה וחומלת. 
היא מאדקת אותך אלייך. האותנטיות שלך היא הריפוי העוצמתי שלך.
הללויה.

 

 

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

אותנטית אני כמו שאני – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה.
שנים של חיפוש מחוץ אלייך והנה הגיע הרגע בו את מבינה שהאותנטיות שלך היא כח העל שלך. את כמו שאת. עם הטוב ועם הרע. עם מה שאת אוהבת וגם עם מה שלא. את עומדת מול עצמך ומבינה שרק את, כמו שאת זה מה שיש. אין אחרת. 
נכון זה לא תמיד קל להבין את זה. שנים לימדו אותך שאת לא מספיק טובה. אמרו לך ללמוד מאחרות וכשסיימו להגיד לך את בעצמך רצית להיות מישהי אחרת. התנית את הנוכחות האותנטית שלך רק אם אהיה כמוה…רק אם אתחתן \ ארזה \ אהיה עשירה אהיה מאושרת, מוצלחת אהובה. הגיע היום, הרגע, השעה בו את מבינה שכל ההתניות האלו מיותרות ואת נשארת. אותנטית את כמו שאת.
כשאת מסכימה להיות אותנטית אני כמו שאני את משילה את הביקורת, השיפוטיות, חוסר שביעות הרצון העצמית, המחשבה שאת לא מספיק טובה ואת נותרת. פשוט את.
פתאום את מצליחה לסלוח לך, לאהוב אותך, להתגאות בך, לצחוק בשחרור ולומר בקול רם – אותנטית, אני כמו שאני.
תודה לך על הרגע הזה, הללויה. 

 

משימות ממבורכת מחוברת לשפע האינסופי

המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת המודעות וכיתבי: אותנטית, אני כמו שאני. כיתבי את מה שלדעתך הכי מאפיין אותך, את כמו שאת. תפגשי את עצמך בכבוד, הערכה ואהבה.
הללויה, תודה

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך