מתחדשת אני בתנועה
זו את שיודעת שהתנועה מזיזה אותך, עושה לך טוב ומחדשת 
את האנרגיה הטובה בגופף, רוחך ונשמתך. כשאת מרשה לעצמך לנוע – 
תנועה של הגוף, תנועה לעבר המטרות שלך, תנועה של פתיחות – 
ההתחדשות מתרחשת מעצמה. אז פשוט, לכי על זה, תהיי בתנועה.
תרקדי, תלכי, תצעדי, תדלגי. תצרי את התנועה שלך ותתחדשי באנרגיה 
טובה ומיטיבה.
הללויה. 

 

מתחדשת אני בתנועה – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה. ההתחדשות שלך היא התנועה שלך. זו יכולה להיות תנועה קטנה או גדולה. אין זה משנה. כל שעלייך לעשות הוא להסתנכרן עם התנועה, לאפשר לה להיות לא להתנגד.

אתן, בנות האדם משקיעות לעיתים אנרגיה רבה בהתנגדות. אין צורך. דמייני שהעץ יתנגד לנשירתו של העלה, או לצמיחתו מחדש? ראית פעם ציפור שדואה עם הרוח? איך היא מזהה את התנועה ומאפשרת לתנועה לקחת אותה. ככה בדיוק. התמסרי לרוח הטובה שלוקחת אותך בדיוק, למקום הנכון.

כשאת בתנועה טבעית ורכה – בריקוד, בהליכה, בריצה – את מאפשרת לתנועה הפנימית להיות. את עוזרת לה. תני תשומת לב לתנועה הפנימית כשאת בתנועה החיצונית. התנועה מייצרת התחדשות וההתחדשות מייצרת התרגשות. אל תנסי לשלוט בהתחדשות או לכוון. תני לתנועה הטבעית של היקום, של הארנגיה הטובה שלך להניע את מה שצריך. פשוט, תסמכי ואפשרי. 

האנרגיה הטובה שמתגלמת במתחדשת אני בתנועה היא רכה ועדינה, נעימה ומשמחת. אפשרי לה. גם אם לא תמיד את מבינה. רק אל תנסי לשלוט בה, אל תנסי לכוון אותה. בהצלחה, הללויה.

משימות ממתחדשת אני בתנועה

המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – מתחדשת אני בתנועה.
1. משימה מיוחדת במינה – אל תעשי כלום. הקצי לך השבוע  – כמובן את מוזמנת להמשיך ככל שאת רוצה – רגע של שקט. את יושבת, בוהה ולא עושה כלום. עשיית הכלום הזו מאפשרת לתנועה החופשית הפנימית לנוע. אין צורך למדות. פשוט שבי, דקה או יותר ואל תעשי כלום חוץ מלנשום. הקשיבי לנשימה שלך, וזהו. מובטחת הנאה והתמכרות.

2. תרקדי. שימי מוזיקה נעימה, תרקדי את ריקוד הלב. את קובעת את הקצב , ההמלצה היא לרקוד ריקוד רך ונעים. 

3. במחברת המודעות שלך שתפי את עצמך בחוויות מהמשימות ככל שבא לך או פשוט כיתבי כתיבה אינטואיטיבית מה היא עבורך מתחדשת, אני בתנועה. 

בהצלחה. הללויה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך