מתלהבת, משחררת את הילדה שבי
זו את שמרשה לעצמך. אינך חוששת. בטוחה, בוטחת. בפשטות, 
בהתמסרות, באהבה. מתרגשת, מתלהבת, משחררת את הילדה 
הקטנה, הנוכחת. מדלגת, שמחה, קיימת. 
התלהבות היא אנרגיה נפלאה לחוות את החיים. כמה טוב בשבילך
שאת מצליחה להנות ממנה.
תיהני. הכל בסדר, עכשיו.

מתלהבת משחררת את הילדה שבי – מסר מההדרכה – תקשור 
אישה יקרה

ההתלהבות שלך, ההתלהבות שבך זו אותה התרגשות פשוטה שנהגת להרגיש כשהיית ילדה קטנה, כשעוד הרשית לעצמך. כשלא חששת ממה יגידו ולא חשבת שאת צריכה להתאפק. כשאנרגיית "מתלהבת משחררת את הילדה שבי" מגיעה היא קוראת לך לצאת לחופשי מעולם המבוגרים, העולם של צריך ולחזור, להזכר בילדה שבך. לשחרר אותה. להתלהב.

ההתלהבות שלך, ההתלהבות שבך היא אותה אש שנוכחת בתוכך ומשום מה בתהליך ההתבגרות שלך החלטת שאת צריכה להשתיק ולהשקיט, לכווץ ואף לכבות אותה. בלעדיה, את תמיד חסרה משהו. את חסרה את אותה התבוננות של ילדה שמתלהבת כשהיא רואה פרפר, או פרח, ציוץ של ציפור ושמש זורחת. אותה ילדה שמדלגת בשחרור היא את. 

כנראה שהתרחקת ממנה, עולה החיים הכריע אותה אבל באופן בלתי מוסבר את תמיד מתגעגעת אליה ורוצה את קרבתה. את צודקת היא מייצגת חלק חופשי, פשוט ומשוחרר שבך. חלקים שמגיבים ונהנים. חלקים ילדותיים.

כשמתלהבת משחררת את הילדה שבי מגיעה היא קוראת לך לצאת לחופשי, לצאת לאור. היא אומרת לך שתסמכי על עצמך, את יודעת להיות מבוגרת ואחראית עכשיו תדעי להיות גם וגם. 

איזה כיף לך שהגעת לרגע הזה. הללויה

משימה מתלהבת משחררת את הילדה שבי 

במחברת המודעות שלך כיתבי: אני מתלהבת, משחררת את הילדה שבי. במהלך הימים הבאים תני תשומת לב למקומות בהם את מתביישת, מגבילה את עצמך, מכווצת, לא מאפשרת לך להתלהב, להתרגש, להיות ילדה קטנה. תפעלי הפוך ממה שהיית פועלת אם מתלהבת משחררת אתה ילדה שבי לא היתה מגיעה השבוע. אם תרצי, את מוזמנת לכתוב את החוויה במחברת המודעות שלך ולאפשר לך להפנים את החווייה ולהשתחרר כל פעם עוד קצת. זה מגיע לך. בהצלחה.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך
השארת תגובה