מוצלחת אני כמו שאני

זו את שיודעת שאת מוצלחת, מצליחה, את כמו שאת. 
נגמרו המאמץ, העומס, ההשוואה כי את כבר, מוצלחת.
פשוט, תהני מהחיים שלך. הללויה.
מוצלחת אני כמו שאני היא הקבלה המושלמת, הטוטאלית שלך אותך על כל פגמייך, חולשותייך והדברים שאת רוצה לשנות. את לא צריכה שום דבר נוסף. כשאת מקבלת אותך, את ההצלחה שלך בעצם היותך את מקבלת את כל מי שסביבך באופן דומה וכך את מורידה את מפלס השיפוטיות בחייך. הללויה. 

מוצלחת אני כמו שאני – מסר מההדרכה – תקשור
אישה יקרה, מוצלחת שכמוך!

כמה התניות את רגילה לשים להגדרה הזו! כשארוויח, כשארזה, כשיהיה לי, כשאגיע…..אנחנו רוצים לרגע אחד להסיר מעלייך את כל ההתניות ולהכריז לפנייך: את מוצלחת, כמו שאת. ככה בדיוק. 

אולי זו נשמעת לך קלישאה רוחנית ועדיין, זה חוק טבע. אמא אדמה אינה בוחנת איזה פרח הגיע רחוק יותר או צבעו טוב יותר כדי להגיד לו איזה פרח מוצלח אתה. הוא פרח, פורח, בעצם היותו.

כל כך התרגלתן להשוות, לבדוק, להכריז לתכנן. או במילים אחרות, כל כך התרגלתן להחליש את עוצתכן. את היותכן. הרשו לנו לחדש לכן, זו תפיסת עולםשאין בה צניעות, כלל וכלל. 

אתן פלא הבריאה. נבראתן. מעצם היותכן אתן מוצלחות. קחו את ההצלחה הזו והעצימו אותה, הגדילו אותה. בעיקר, תהנו ממנה, הפיצו אותה הלאה. 

הגיע הזמן שתתייחסו אל עצמכן כמו שאתן חולמות שיתייחסו אליכן. בלי התניה, בלי שיפוט. היו האמהות הטובות שלכן. התבוננו בצניעות וענווה מחודשות על ההיות שלכן, העריכו את הרגע הזה ותסכימו מעומק עומקו של הלב שאתן מוצלחות כמו שאתן.

ואחרי שתבינו את זה, תגשימו את ההצלחה שאתן.
הללויה.

משימה ממצלחת אני כמו שאני

פיתחי את מחברת המודעות שלך, רישמי

אני מוצלחת כמו שאני עכשיו רישמי את כל הדברים שאת מוצלחת 

בהן. השאירי את המחברת פתוחה והמשיכי לרשום. את תראי כבר לבד, 

כמה שאת מוצלחת כבר!

בהצלחה

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך