מרוצה מהחיים שלי
זו את שיודעת שכל מה שיצרת, החיים שלך, הם טובים. הרגע הזה 
שבו את מסכימה להודות בינך לבינך שאת פשוט שמחה ומרוצה 
הוא רגע של חיוך גדול. תהני ממנו! מרוצה מהחיים שלי  מעוררת צחוק 
של מבוכה. האם זה אפשרי להיות פשוט, מרוצה? 
לשמוח על מה שיש, להגיד תודה ולחייך? 
מרוצה מהחיים שלי זו את, שיודעת לעצור רגע, לטפוח על השכם שלך 
ולהגיד בפשטות –  וואוו, שאפו. שיחקתי אותה. אני תותחית.
תכלס, אני מרוצה מהחיים שלי. הללויה

מרוצה מהחיים שלי – מסר מההדרכה – תקשור

אישה יקרה.

מרוצה מהחיים שלי היא אנרגיה נפלאה של נוכחות שמחה וטובה. היא בדיוק מי ומה שאת שואפת להיות. אשה שמחה ומרוצה. אז למה כשאת פוגשת את אנרגיית "מרוצה מהחיים שלי" את נתקפת צחוק של מבוכה? למה זה נשמע לך כמעט מופרך להיות, פשוט, מרוצה?

כאילו אין לכן כבת אנוש את המיומנות להיות פשוט, מרוצה. להתנהל ככה בעולם. את לא באמת מאמינה שזה אפשרי לך. להיות פשוט מרוצה. לא למדת את האפשרות הזו עד כה, לא ראית דוגמה אישית כזו. וכשפגשת אישה מרוצה ביטלת את קיומה ושאלת את עצמך מה היא מסתירה. ייתכן ואף הגיוני שהעולם שלה לא מושלם ובכל זאת, היא בחרה להיות מרוצה.

כי להיות מרוצה זו בחירה. להגיד תודה על היש זו בחירה. מיומנות שיש לפתח. את, כבת אנוש רגילה לדפוס של – זה לא מספיק, רק עוד קצת, אחרי שארד במשקל \ אתעשר \ אמצע בעל לעניין. את מתנה את קיומך במה שיקרה.

בעוד שהיכולת שלך להסתובב מרוצה היא יכולת זמינה ואף, אם תסליח לנו, פשוטה. כל שעלייך לעשות זה להפנות את מבטך למה שיש. לבחור במרוצה מהחיים שלי כדרך חיים ולהתחיל להודות. להודות. להודות.

אם לא עכשיו יקרה, אז מתי? למה את מחכה? למי את מחכה? מרוצה מהחיים שלי הגיעה לכאן כדי לקחת אותך איתה לעומק הפשטות של החיים הטובים שאת ברגע של בחירה עמוקה וטובה יכולה ליצור עבורך. אם היא הגיעה זה סימן שזה הרגע הטוב בשבילך. לכי על זה. היי מרוצה מהחיים שלך.

הללויה.

משימה ממרוצה מהחיים שלי.

במחברת המודעות כיתבי: מרוצה מהחיים שלי.

התחילי לכתוב, כיתבי אני מרוצה מ…ופרטי. כיתבי דברים קטנים, גדולים, עצומים וקטנקטנים. אל תדלגי על כלום. תעופי עלייך. תני לעצמך קרדיט על הכל. תמשיכי לכתוב במהלך השבוע ואולי גם אחרי. תקריאי לעצמך בקול רם את הרשימה.

הללויה. בהצלחה. תודה

את מוזמנת לשתף חברה.ה קרובים בדברים שאת מרוצה מהם.

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך
השארת תגובה