בטח שאני יכולה

היא את שיודעת שאת, פשוט יכולה. את סומכת עלייך ועל הרצון שלך ומבינה שאם את רוצה זה כבר סימן שאת יכולה. בטח שאני יכולה זו הצהרה שלך אל עצמך שמבטאת את הקול הטוב שלך. את הבטחון שאת בוטחת בך. בטח שאני יכולה. בטח שאת יכולה.

להיות מי ומה שאת רוצה. בכל תחום. בכל נושא. כדי לאפשר ל"בטח שאני יכולה" להיות את צריכה סביבך אנשים שמהדהדים את היכולת שלך – תקיפי אותך באנשים טובים, בעלי עין טובה.

בטח שאני יכולה זו את שמחוייבת אלייך ואל הרצונות, שאיפות, חלומות שלך. היא גם מקבלת את השגיאות והטעויות שלך. היא מלאת אהבה וחמלה ורכות ושמחה ומלווה אותך בדרך הטובה שלך.

תתחברי אליה, תתחברי אלייך ותהני מחיים טובים של סיפוק והגשמה. הללויה.

 

 

אם עוד לא רכשת חבילת קלפי עוצמהות את מוזמנת לכאן

בטח שאני יכולה – מסר מההדרכה – תקשור
אישה יקרה.
בטח שאת יכולה להיות, לרצות ולעשות כל דבר. אני יודעת שלפעמים זו נשמעת הקלישאה הכי גדולה שיש. אבל, זו האמת. התבונני באדם עיוור שטיפס להימליה, או בקטועת גפיים שמטפסת על קיר טיפוס. הם ההשראה.

אם אנרגיית "בטח שאני יכולה" לא היתה זורמת בהם, מפעילה את ההתמדה, העיקשות (הטובה) אולי כל זה לא היה קורה.
בטח שאת יכולה לחיות חיים טובים, מספקים, חיים של שפע שמתגלם באהבה, שמחה והנאה.
בטח שאני יכולה מגיעה אלייך לעודד, לשמח, לכוון, להזכיר לך את מה שאת יודעת עמוק בפנים – שבטח שאת יכולה. היא מגיעה ומבקשת ממך להזכיר לעצמך בכל פעם שנדרש. בטח שאת יכולה.

בטח שאני יכולה היא אנרגיה נחושה, מעשית, שנוכחת כאן לטובתך ולטובת הדברים הטובים שאת בוחרת ורוצה להצליח בהם. אנחנו אומרים לך, באהבה גדולה: בטח שאת יכולה! תגידי לעצמך בקול רם: בטח שאני יכולה.
ותצעדי לאן שאת רוצה. הללויה.

 

משימות מבטח שאני יכולה

המלצת הגשה: את מוזמנת להדליק נר, להתאחד רגע עם האנרגיה של אחותי את אני אוהבת אותך. קחי את הקלף, קרבי אותי לחזה. הרגישי את האנרגיה הטובה של אחותי את אני אוהבת אותך נכנסת לתוכך ומזכירה לך את הקיום שלה בך. תנשמי ותהני מהרגע. 

פיתחי את מחברת יומן מסע אישי שלך שמצורפת לערכת הקלפים שלך – וכיתבי – בטח שאני יכולה.

 

תתחילי לכתוב , התחילי כל משפט ב – בטח שאני יכולה. 
עכשיו רישמי את כל מה שעולה לך. תחזרי לרשימה ותמשיכי לכתוב, תדייקי. אל תקשיבי לקולות הביקורתיים שעולים. תצחקי מהם. תהני מהכתיבה ותשאירי את האנרגיה שלך פתוחה ושמחה.

אתגרי את עצמך עם דברים שבאמת נראים לך בלתי אפשריים אבל את ממש רוצה אותם.

חיזרי אל הרשימה לקיראי אותה שוב ושוב, עדכני את הבחירות שלך וזהו. אל תעשי שום דבר נוסף. היקום, השותף הפעיל שלך כבר יודע מה לעשות. בהצלחה, הללויה.

 

מוזמנת להצטרף אלינו
הצטרפי אלינו, לקהילת בית למלאכה וריפוי,
קבלי הזמנות, עדכונים והשראה.

תודה על הרשמתך