תקשור 4.3.2021

אשה יקרה. ימים כל כך מאתגרים עבורך ואנחנו רוצים להתקרב, להיות לידך, לעזור, לתמוך. הימים הם קשים אבל האופק הוא טוב. אחרי כל התקופה הזו , לוקח זמן לסערות לשקוע אבל הן שוקעות.

התקשור כתוב ומוקלט, לבחירתך

אנחנו רוצים להרגיע אותך. לחבק , ללטף את הראש, להזמין אותך להניח את ראשך על הכתפיים הלא ממשיות שלנו ולהרגיע. אנחנו רואים אותך, את הלחץ שבו את שרויה, את המתח, חוסר האונים ומבקשים להעמיק את הרוגע שלך. את היכולת להירגע, פשוט.

אולי הסיבות נכונות. אולי את באמת מרגישה שסוף העולם הפרטי שלך הגיע אבל אין זה כך. זה רגע בזמן, רגע לא נוח, לא נעים אבל רגע. וכמו שאת כבר יודעת, אחרי סערה מגיע זמן של שקט.

השקט אינו מגיע אם לא תבקשי אותו לבוא. אם לא תעצרי רגע את הכל, תנשמי כמה נשימות טובות ותיצרי לך את השקט. אי אפשר להתחמק מזה יותר, רק את המנהלת הראשית של חייך ורק של חייך. כן יש השפעות חיצוניות ודברים שקורים אבל את מנהלת אותך, את התגובות שלך, את התהליכים שיקרו בעקבות. רק את. זו בחירה. מסכימה לבחור?

בואי, תעצרי רגע כבר עכשיו כשאת קוראת או מקשיבה לנו. תעצרי רגע עצמי את העיניים ותקשיבי לנו. תני למילים להיות. תקשיבי עם הלב שלך ותביני. הלחץ, הדאגה המתח – אינם יעילים עבורך. הם רק מפריעים לך. ואנחנו ממליצים לנטרל אותם. רגע, אל תגיבי. אנחנו מבינים שזה נשמע לך קיצוני. כל כך הרבה שנים את רגילה לפעול מתוך לחץ, מתח, דאגה. את כבר לא זוכרת איך זה בלי. את לא יודעת איך את בלי.

זה החיבוק הגדול שלנו אלייך. זו השמירה הצמודה שלנו. תשחררי את ההרגל העמוק. תני לכלים חדשים של התמסרות, אמונה, אהבה, שמחה להכנס. כן אנחנו יודעים שזה יקח לך זמן. אנחנו מבינים שאת רוצה לבחון את הדבר. זה בסדר. העיקר שתסכימי.

הימים האלה שאת חווה כסערה הם ימים משמעותיים של השתנות. שינויים עמוקים, משמעותיים מתרחשים בכדור הארץ וביקום כולו. כמעט איתחול מחדש לאנושות כולה. זה קצת קשה להסביר ולהבין רק תתבונני סביבך וכבר את יודעת ומבינה. דברים נשברים, זזים ממקומם. יש תחושה של כאוס טוטאלי.

ומה הקריאה הפנימית שאת מרגישה בזמן הזה? מה את מרגישה שם בפנים? האם את מרגישה טוב, במקומך, כמו עץ ברוש נותרת זקופה למרות כל הסערות או שאת מרגישה כאב שלא חדל שנובע מהפחד, מהכעס, התסכול, שהופכים למרירות שאינה חולפת.

תני לנו לעבוד לטובתך, איתך. נעשה תרגיל קטן שיכוון אותך לשלב הבא. אם אין לך זמן עכשיו, תחזרי אחר כך. רק אל תוותרי לך.

קחי מחברת ודף ותכתבי. תכתבי את פחדייך, תסכולייך, כאבייך. תני למילים לצאת. אל פחד, פשוט תכתבי. למעשה בזה שאת מוציאה את המילים החוצה את מנקה אותך. תכתבי. תמלאי עמודים, תקצרי במילים. מה שמתאים לך. תני למילים לצאת. 
תכתבי כואב לי ש
אני מתוסכלת ש
אני פוחדת מ
רע לי כי
פשוט, תכתבי. Let it go
בואי נמשיך.  אם את בוכה עכשיו, תבכי. עד שייגמר. כשאת נרגעת, שבי, תנשמי נשימות עמוקות וחזקות, תכניסי אויר טרי לגופך. 

ועכשיו, ההיפוך.

ההיפוך פשוט. אנחנו תמיד משתדלים בפשטות. מילים של קסם:
אני סומכת עלי. אני סומכת על היקום. זו המנטרה שאתה את הולכת. ואומרת אותה שוב ושוב ושוב.

חיזוקים לתהליך:
– מנטרה אותה את אומרת כל הזמן. את מוזמנת להזמין לך תמונה עם המנטרה שתהיה לנגד עינייך ותזכיר לך. או פשוט לומר שוב ושוב. אני סומכת עלי. אני סומכת על היקום.

צרי לעצמך סימן דמיוני שמסמל את היכולת שלך לשחרר פחדים ולחצים, דאגות וכעסים. זה יכול להיות לב, פרח, דמות או כל דימוי שאת בוחרת. בכל פעם שאת מרגישה את הנחיל הזה של הדאגה, הלחץ, הקושי מגיע, רגע לפני שהוא הופך למירמור ומתיישב על מערכות גופך הפיזי – דמייני את הסימן והיכולת שהוא מכיל יוצר את החילופין – מדואגת לסומכתאני סומכת עלי. אני סומכת על היקום

את חייבת להבין שלחץ ודאגה הם הגורמים הראשיים והראשונים לכל המחלות של הגוףרוחנפש. את חייבת לזכור שאת יכולה לשנות רק אותך ושהגיע זמן שתקחי אחריות עלייך. שבי, תנשמי ותזכרי שאת כחומר ביד היוצר ואת היוצרת של מציאות חייך ורק את מחליטה איך להגיב.

אין יותר לאן לברוח. כי את לא צריכה יותר לברוח. יש לך אותך שאת ברוש. נשארת זקופה גם בסערה. והזקיפות הזו מקרינה החוצה וסביבך כולם מבינים שאמנם זה לא נעים אבל זה עובר וחולף. וגם אם אחרי שהסערה חולפת נשארים שברים שצריך לאסוף ולמיין, הכל בסדר.

כי את פה, בגופך, נפשך ורוחך. נוכחת. נמצאת. במקומך.

רגשות שליליים אינם בלתי לגיטימיים. הם כאן כדי להשתמש. השאלה מה את עושה איתם. האם הם משתלטים עלייך, האם הם הופכים להיות את או שאת מנהלת אותם. מתבוננת בהם, מפרקת אותם ופועלת מהידיעה שאת סומכת עלייך ועל היקום.

אל תוותרי לך. אל תוותרי לגלגול הזה. 

תנשמי עמוק. גם אם קשה מנשוא, גם אם הבכי חונק את הגרון. תבכי בכי טוב, מנקז, מרגיע. תבכי, תחייכי ותזכרי שאת לא לבד בעולם הזה. אנחנו פה איתך – גם כשאת לא יודעת.

תאהבי את עצמך קצת יותר ותמצאי את הנתיב הטוב שלך חייך. אנחנו פה בשבילך, צועדים איתך בשבילים של חייך.
באהבה גדולה ואינסופית, ההדרכה.

 

משימה מאתנו אלייך

השבוע את מתרגלת שחרור והתמרה. 

– בכל פעם שאת מרגיש גל של לחץ, דאגה, קושי את חוזרת על המנטרה אני סומכת עלי. אני סומכת על היקום.

– את יוצרת לך סימן דמיוני שמסמל את היכולת שלך לשחרר פחדים ולחצים, דאגות וכעסים. זה יכול להיות לב, פרח, דמות או כל דימוי שאת בוחרת. בכל פעם שאת מרגישה את הנחיל הזה של הדאגה, הלחץ, הקושי מגיע, רגע לפני שהוא הופך למירמור ומתיישב על מערכות גופך הפיזי – דמייני את הסימן והיכולת שהוא מכיל יוצר את החילופין – מדואגת לסומכתאני סומכת עלי. אני סומכת על היקום

מתקשרת עבורך

אני וההדרכה זמינים לתקשר עבורך באופן אישי, אם הרגשת קריאה פנימית ודגדוג בלב. כל הפרטים כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן