תקשור 1.4.2021

נשים יקרות. שמחים אנחנו לפגוש אתכן בכל שבוע, שמחים ומודים על ההזדמנות. אנחנו רואים אתכן, לאט לאט בודקות – מה זה הדבר הזה, תקשור, מה זו ההדרכה הזו ומה היא אומרת לנו.

 האמת, אתן לא צריכות להבין כלום. העיקר שתחזרו, העיקר שתהיו, העיקר שתהיו בהקשבה של הלב, בנוכחות מלאה שלכן כי כל זה – בעבורכן. כן, גם קצת בעבורנו כי המשימה העיקרית שלנו כאן היא להיטיב את חייכן, עבורכן. זה לא כל כך מסובך להבין אבל בואו נפשט ונחליט שאם זה מסבך או מעכב את הקשבתכן זה לא משנה מי ומה אנחנו ולמה הגענו. תקשיבו, תקחו את מה שעושה לכן טוב ותחזרו שוב. תעצימו את הנוכחות הטובה שלכן בשבילכן ולטובתכן וזיכרו שכשאתן מיטיבות אתכן אתן השראה לכל מי שסביבכן.

הדבר היחיד שחשוב לנו מאד להבהיר ולהזכיר היא העובדה שכל מה שאנחנו אומרים, כל מה שאנחנו מביאים אלה מילים חשובות שיש בהן (במילים) פתרון להרבה סוגיות. יש במילים, בידע אפשור ואפשרות לחיים גבוהים יותר, טובים יותר. אבל וזאת מאד חשוב לנו להבהיר – העבודה, העשייה עצמה, הפיכת המילים למציאות, הרחבת התודעה, הגשמה עצמית – כל אלו הם שלכם. אנחנו נותנים הנחיה. אתן צריכות לבצע את הבחירה, להיות אקטיביות, ללמוד, לתרגל, לעשות. אנחנו מזהים את הפוטנציאל, מנחים כיוון, נותנים כלים מיטיבים ואיכותיים. ואתן – אתן צריכות לבצע. 

הביצוע של כל מה שאנחנו מעבירים אליכן זו הפעולה, העשייה, הבחירה. השינוי, השיפור, ההתפתחות, לא מתרחשים מעצמם. אלו אתן, את ואת ואת שמטמיעות את המילים וההנחיות והופכות אותן למציאות. כי אתן יוצרות מציאות. אנחנו עוזרים לכן ומכוונים אתכן למציאות מיטיבה וטובה. מציאות של מימוש והגשמה. יום יום משובח, איכותי של בריאות, הגשמה ושמחה. כן כל זה אפשרי, זה ברור! 

מה כאן לא ברור? החיים הם כאן ועכשיו. את, ורק את מחליטה איך נראים חייך. אל תסתכלי לאחור. מה שהיה, כבר היה. בואי תבני לך את החיים שאת רוצה, חולמת, מבקשת מעכשיו מהרגע הזה.
כי זה לא משנה בכלל מי את ומה את. את ראויה לחיים טובים כפי שאת רואה אותם. את ראויה לחלום אותם, ראויה להגשים אותם. ראויה למערכת יחסים טובה עם עצמך, ראויה למערכת יחסים טובה עם אהובייך, ראויה לשפע כלכלי, ראויה לשביעות רצון, ראויה לשפע בכלל. את לא רק ראויה, אלה שכל אלו הגיע זמנם, זה הזמן עכשיו.

כל אלו לא קשורים לשום דבר חיצוני הכל בתוכך. כל שעלייך לעשות ברגע הזה הוא לרצות ולהסכים לחיות חיים טובים כפי שאת רואה אותם. ברגע שהבחירה העמוקה הזו נעשית, זה כמו פניה חדה בכביש. זה כמו התחלה חדשה. זה בדיוק זה ולא צריך שום דבר נוסף. בכלל, תתרגלי, תתרגלי את עוצמת הפשטות של הקיום, של החיים עצמם. כי ככה זה מעכשיו והלאה אם רק תבחרי.

אל תנסי לדעת יותר מדי. אל תשפטי. יש דברים שישתנו מהר יש דברים שייקח להם זמן. פשוט, בחרת. עכשיו תני לחיים, ליקום, ולנו להפתיע אותך.
אנחנו נהיה פה מדי יום חמישי באמצעות דליה ונלווה אותך אל החיים הטובים, השמחים, בעלי המשמעות ומלאי אהבה שלך. כל שעלייך לעשות כרגע הוא לבחור, בך. הללויה ותודה

 

משימה שבועית מההדרכה

השבוע את מבצעת בחירה בך.
את מקצה לעצמך כשעה של שקט ללא הפרעות ואת בוחרת בך. 
מומלץ לכתוב במחברת שלך למה את בוחרת בך ובמה בדיוק את בוחרת –
את מוזמנת להזכיר לעצמך בכל יום ובכל רגע שאת בוחרת בך. 
ועכשיו. רק לנשום ולאפשר. 
הללויה, תודה ובהצלחה. את ראויה לכל הטוב הזה!

כל התקשורים

כל התקשורים מתפרסמים בימי חמישי ומקובצים לקריאה והקשבה, כאן (בלחיצה על המילה)

תקשור אישי, אפשרי

כל הפרטים כאן , לחיצה קלה ואת שם

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן