תקשור 25.2.2021

ברואים וברואות יקרים. זהו זמן מיוחד מאד על פני כדור הארץ, זמן של השתנות והתרחשות. השגרה נעלמה, החיים לא ברורים ויש הרבה יותר שאלות מתשובות.

התקשור כתוב ומוקלט, לבחירתך

לכאורה. לנו יש את היכולת והזכות לצפות בחיים על פני האדמה. להתבונן ולראות מה מתרחש? מי זקוקה לעזרה?  ואנחנו רואים אתכן לרוב מסתדרות, מבינות גם אם לא מבינות כלום. כלומר הראש לא מבין הלב כבר יודע. שעם כל הקושי של התקופה האחרונה יש המון טוב שקורה. כן, אנחנו מודעים לכובד הדברים. אבל אם נדבר עליהם לא יישאר לנו זמן לעודד, לכוון, לבדוק פוטנציאלים.

רגע לפני שנמשיך. אנחנו לא צופים עתיד. אנחנו רואים אפשרויות ואתן,
בנות האדם, צריכות לבחור מה יקרה באופן ממשי. הפעולה הממשית היא שלכן. 
מה שרואים כרגע בכדור הארץ הוא השתנות. כל כדור הארץ צבוע בצבעים של השתנות. אנחנו רואים את זה כגלים צבעוניים שמתערבבים ביניהם. גם הרע והטוב מתערבבים ויוצרים מציאות חדשה, מתחדשת, אחרת.

העולם כפי שהכרתן – או יותר נכון החיים, השגרה, היומיום היה חייב להשתנות.
תבינו, אי אפשר היה להמשיך ככה. לקחתן את החיים והבאתן אותם לקצה.
לא יכולתן להמשיך ככה יותר. נוצר השינוי. שמכאיב ומקשה ומתסכל, אנחנו יודעים. וגם מביא אליכן פריצת דרך אנושית יוצאת דופן. האנושות הולכת לכיוונים טובים יותר, פשוטים יותר, ברורים. הבדידות שכמעט הרגה אתכן – יותר מהווירוס – תהיה נושא משמעותי להתמודד איתו.

בפוטנציאלים, אתן מקימות קהילות אנושיות, מרחבי מגורים שבהם תחיו עם עוד אנשים. אתן מפסיקות לחפש כי תמצאו את המשמעות שלכן שהיא לא תמיד תהיה המשרה שלכן. אתן מבינות שלהסתפק בפחות זה יותר.

המון השראה מגיעה מחיים קודמים, חיים קדומים והתוצאה היא מופלאה כי בחיים קודמים לא היו יכולות כמו שיש היום, פתרונות של מדע, טכנולוגיה ורפואה. מי שיכיל ויסכים לעזוב את דרך החיים שהורגלתן אליה, לפני הווירוס והעצירה תוכל להתקדם לחיים מלאים של מימוש, עשיה טובה, פשטות, שמחה וחברות. זה נשמע לכן כרגע אולי בלתי אפשרי אבל זה מתקרב. אתן תחיו באוטונומיות בהן תוכלו לחנך את ילדכן, ליצור את היצירות שלכן, לקטוף את הירקות שלכן ולא תהיו לבד. פשוט.

איך מתרחשת המציאות החדשה – היא פשוט מתרחשת. נדרשת הסכמה, השלה והתמסרות כדי לברוא מציאות חדשה וטובה. זה לא קורה ביום, גם לא ביומיים אבל זה פוטנציאל עמוק ואמתי. נשים יקרות, ועכשיו נדבר רקע אל הספק שלכן.
תבחנו את חייכן ותראו כמה שינויים כבר קרו בגלגול חיים אחד. אתן בגלגול הזה 5, 6 עשורים? אולי קצת יותר קצת פחות. תראו מה קרה בזמן הזה ובאיזו מהירות. שינויים מתרחשים.

ומה עושים בפועל? כל שעליכן לעשות הוא להיות סבלניות, להשקיע את הזמן בלאהוב את עצמכן, לחפש ולמצוא את פשטותכן שבה טמון הסוד הגדול שלכן, של היותכן. קלפו שכבות מיותרות של הגנה. שחררו את המתח מכל הדברים שנראים לכן כאילו עליהם עומד העולם – אבל הוא לא – ותתמסרו לחיות חיים טובים ומשמעותיים. וכך בדיוק יהיה.

נשים יקרות. אתן חיות בזמן מיוחד במינו. זמן בו רק אתן יכולות להחליט אם זה טוב או רע. זמן שדורש מכן להתכנס אל תוך עצמכן ולעשות את השינוי הנדרש. להשיל הישרדות, להתחבר עמוק אליכן ואל מהותכן שמחכה לכן, בגעגוע גדול.
יש ביניכן נשים שכבר יצאו למסע. יש ביניכן נשים שעוד רק מסתקרנות. ויש כאלה שכבר עמוק במסע, אתן יודעות, אתן המנהיגות.

כשאנחנו מדברים על שינוי, או יציאה למסע אנחנו מתכוונים לניקוי עצמי, להתקרבות, לאמונה ורוחניות, לחיים עם משמעות ונוכחות ובעיקר בעיקר בעיקר, אהבה עצמית. כי מהאהבה העצמית מתחיל הכל.
כשאת שאוהבת את עצמך, את משדרת את האהבה הזו החוצה ומפעילה את אנרגיית האהבה. ככל שיותר נשים אוהבות את עצמן ומלמדות נשים אחרות לאהוב, שדר האהבה גדל ומתעצם ונוכח ביום יום. ככל שתדר האהבה גדל  אנרגיית האהבה, שהיא אנרגיה עוצמתית ומיטיבה משתחררת ונוכחת ביום יום. זו אנרגיה שמיטיבה את החיים. 

ואנחנו אוהבים אתכן ומאמינים בכן שאתן יודעות ויכולות ליצור את השינוי הנדרש עבורכן ועבור ילדיכן, בני משפחותיכן והעולם כולו.

 

משימה מאתנו אלייך

השבוע את מתרגלת אהבה עצמית. 

1. תבדקי מה המצב. את אוהבת אותך? בכנות ובמלאות כמו שאת רוצה שיאהבו אותך? אם התשובה הספונטאנית היא כן, מעולה. אם את מרגישה אי נוחות עם השאלה, השבוע את מתבקשת להעמיק באהבה שלך אלייך.
2. המנטרה שלך השבוע היא – אני אוהבת אותי כמו שאני, ללא תנאי, אוהבת אותי, את כל כולי. תודה על מי שאני
3. בכל בוקר עם ההתעוררות שלך את עוצמת עיניים, נושמת נשימות עמוקות כחמש ומפעילה את מתג האהבה. את יוצרת לך סימן מפעילה את המתג ומתנהלת בעולם מתוך האהבה העצמית שהופכת להיות רטט, שדר של אהבה לעולם.
4. ככל שנרבה בשדר, כך יטב. 

מתקשרת עבורך

אני וההדרכה זמינים לתקשר עבורך באופן אישי, אם הרגשת קריאה פנימית ודגדוג בלב. כל הפרטים כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן