תקשור שבועי 10.11.21

"זו הבחירה האמיתית שלך, בך. ובנקודה הזו מתחיל הפרק החדש במסע הזה שאנחנו קוראים לו, החיים". כך אמרנו בשבוע שעבר ואנחנו ממשיכים.

ממשיכים ושואלים אותך האם את מבינה מי אנחנו ומה מהות הקשר בננו. האם את עדיין חיה עם עיניים עצומות או שמא מסכימה לפקוח את עיני הלב שלך לרווחה ולהקשיב לנו. פשוט, להקשיב לנו. כמו שאנחנו אוהבים להקשיב לך.

להקשיב לנו זה להקשיב לך.

לפעמים קשה להבין ולקבל את מהות הקשר בננו. קשה להכיל את הידע, קשה להזיז את זווית הראיה. ולך, שקשה לך, אנחנו פונים אלייך היום. אותך נרצה לשכנע. דווקא את, שלא רוצה לשמוע שמצקצקת ואומרת נו די מה זה השטויות האלה, ממך אנחנו מבקשים תני לנו צ'אנס רגע אחד.

למה את חשובה לנו? כי אנחנו רואים אותך. צופים בך כאן למעלה. רואים אותך נאבקת. מאותגרת. נלחמת. את כבר בת 50, אולי קצת יותר, אולי קצת פחות ועדיין, לא מסכימה לשמוע.

תוכיחו שאתם קיימים את אומרת. ואנחנו אומרים – למה את מחכה? תשאלי את כל חברותייך, כולן בנות גילך, אף אחת לא נולדה עם מודעות רחבה, אל כולן הגיעה המודעות, הקשר איתנו בגיל מאוחר יחסית ואחרי שבר ומשבר. תנשמי רגע אישה יקרה. אנחנו כאן. 

כשהיית ילדה שמעת שמועות עלינו אבל אלו היו אגדות מופרכות. אנחנו לא חוזי עתיד, אנחנו לא משנים גורלות. אנחנו נשמות שנעות ביקום – בדיוק כמו שאת היית ותהיי – ואנחנו נטולי אנושיות. ובזכות או בגלל שאנחנו נטולי אנושיות אנחנו קרובים יותר למהות. ואנחנו יכולים לקרב אתכן, אתכם, אותך למהות הקיום שלך, לזיכרונות העמוקים של היותך, של נשמתך.

ומה זה התקשור בעצם? כשמו כן הוא. סוג של קשר, תקשורת בינינו לבינך, בינך לבינך כי דרכנו את בעצם מתקרבת אלייך.

האדם, בן האנוש והאישה בת האנוש – בורכתם בחושים. אתם נוהגים לחלק את החושים לחמישה חושים + חוש שישי שאולי קיים ואולי לא. חוש הטעם, חוש הריח, חוש השמיעה, חוש המגע, חוש הראיה. מאד ברור לך מה את עושה עם כל חוש.

ומה הוא החוש השישי?

החוש השישי זה אותו חוש שאינו מוחשי אבל לגמרי כן כי המוחשיות שלו שונה. הוא אחר. אבל הוא לא אחר כי הוא באמת שונה אלה בגלל שלימדו אותך לחשוב ככה. אותו חוש שישי, האינטואיציה שלך, היכולת שלך לדעת בלי לדעת, האפשרות שלך לדבר איתנו.

כן את יכולה ללכת וללמוד טכניקות לדבר איתנו ואת גם יכלה פשוט להתמסר. להקשיב. זה לא דורש הרבה, למעשה זה לא דורש כלום רק הסכמה והתמסרות.
כן אנחנו הרבה פעמים נגיד דברים שאת יודעת פשוט, כי אנחנו מהדהדים אותך ולעיתים נראה לך זווית ראיה חדשה. תמיד נהיה לטובתך העליונה, להגשמה שלך, ברכות שאין דומה לה ובקשיחות כמעט אכזרית. לא, אנחנו לא חוזים עתיד רק מדברים על פוטנציאלים, את בסוף המבצעת…וכן, אנחנו נגרום לחיים שלך יחד אתך להיות טובים יותר, רכים יותר, מחוברים יותר. לפעמים נהיה טובים, לפעמים נהיה קשוחים. הכי חשוב שתזכרי שאנחנו כאן עבורך. בשבילך!

איך תצרי איתנו קשר, בפועל, באופן ממשי?

 הנה תרגיל קטן: שבי במקום שקט, תעצמי עיניים כמו התחלה של מדיטציה. תנשמי עמוק. כמה פעמים. פתחי מחברת  ורשמי שאלה שמטרידה אותך כרגע. עצמי עיניים ותמשיכי לנשום. שאלי את השאלה בקול רם או בלחש ותמשיכי לנשום. קחי עט ותתחילי לכתוב את התשובה. איך ההרגשה?

הספק שורף, האמונה מרגיעה. תאמיני לך.

תמשיכי, אל תוותרי לך. ניפגש פה גם שבוע הבא או במהלך השבוע – את קובעת את המינון. בינתיים דעי שאנחנו אוהבים אותך וכאן עבורך בכל שמחות ואתגרי החיים.

המדריכים שלך.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

ואם את רוצה שאתקשר עבורך,

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן