תקשור שבועי13.3.2022

נשים יקרות וטובות, שלומות לכן.

הנה אנחנו כאן, מגיעים לדבר אתכן, בעיצומה של (עוד) תקופה של מלחמה. חלקכן מתבוננות מרחוק, חלקכן קרובות, חלקכן פעילות וחלקכן בשגרת יומכן. כל אחת לפי צרכיה ויכולתה.

מתפללות אתן לשלום ושקט וכאן ברצוננו להגיד שאף פעם לא היתה פה באנושות תקופה של שקט. מלחמה ולחימה, קונפליקטים ואתגרים היו ויהיו. כי זו טיבה של האנושות. אלה האתגרים העומדים בפניכם כבני אנוש. אור וחושך. חושך ואור.

אבל לא באנו לשוחח אתכם על אקטואליה ומלחמות. אנחנו כאן בשבילכן, לטובתכן. ומה שאנחנו רוצים לבקש מכן היום הוא להתבונן במלחמות הפנימיות שלכן. אל תדאגו זה לא במקום לעסוק ולשאוף לשלום בעולם. אנחנו מבקשים מכן להתבונן במלחמה הפנימית שלכן.

להתבונן ולשיים אותה – לתת לה שם. במה את נלחמת היום, עכשיו? ולמה המלחמה הזו מתרחשת בתוך? כמה זמן היא שם? לאן היא הולכת – מה התנועה שלה? כמה היא מזיקה לך – כי מלחמה מזיקה, זה ברור ומה המסר שאת מקבלת ממנה?

אל תוותרי לך. תעשי שלום בתוכך. תמצאי מי האויבים (המדומיינים), במה הם נלחמים, למה, ממתי. עיצמי עיניים, תמצאי לך פינה. תביני את המלחמה הפנימית שלך. ייתכן שמתחוללות בך כמה מלחמות. אולי חלקן מלחמות, חלקן קונפליקטים, חלקן מתח. תפרקי אותן. תזהי לאט לאט את המלחמות, מאבקים, קונפליקטים, נקודות מתח ותפרקי אותם. רק את אלה שמתאים. אלה שלא בשל הרגע רק תתבונני, שימי לב שהם כאן.

תנשמי, השלום שלך עם עצמך יביא לך המון שקט, רוגע שלווה. תוכלי לצמוח, לנוח. לשגשג. תקחי לך כמטרה ליצור שלום פנימי – בדיוק כמו השלום שאת מבקשת ליצור בעולם.

השלום הפנימי שתיצרי בתוכך יהדהד ויתפזר בעולם כולו.

היי ברוכה, אל תוותרי לעצמך, תאהבי אותך ושדרי את אהבתך החוצה.

בהכרת תודה והודיה

ההדרכה.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן