תקשור 13.4.2021

נשים יקרות. מה שלומכן? ימים לא פשוטים אלה בין פסח לעצמאות הם ימים של זיכרון וכאב ואנחנו רוצים להיות כאן, בשבילכן. 

רבות מדובר על כאב, על התפקיד שלו בחיים האדם והאישה. הכאב הזה של ימי הזיכרון הוא כאב ההזכרות, כאב החוויה, כאב הגעגוע. אלו ימים כל כך מורכבים – עבור אלה שהזיכרון הוא שלהן ועבור אלה שזו רק הזדהות. כולם חווים כאב בימים האלה, כאב מרוכז, מגוון. מה שמאפיין את הימים האלה זו היכולת לחוות כאב משותף, מרוכז, ביחד. וזו התחושה שמובילה לעוצמה של החוויה – חוויית הביחד. שלפעמים אתן, כבנות אדם שוכחות את הכח המיטיב שיש לחוויה הזו, של הביחד. לשמוח יחד, לכאוב יחד. לא סתם נולדו הטקסים, הימים האלה. הם זיכרון לזמנים אחרים, שבטים קדומים שקידשו את הביחד, את השבט. את העצב הנוכח, את הכאב המשותף. 

כאב הביחד הוא חזק במיוחד. גם שמחת הביחד. יש משהו חזק כל כך בביחד שלכן. כשאנחנו מתבוננים עליכם ועליכן כשאתם, כשאתן ביחד אנחנו רואים סינרגיה עוצמתית של אנרגיות טובות שמשתלבות ונוכחות. זו עוצמה שקשה לתאר. אנחנו מאד רוצים להעביר לכן את התחושה הזו מה נוצר באנרגיה כשאתן, כבנות אנוש נפגשות. נוכחות את חוויית הביחד. בכאב, בשמחה וסתם ככה. בפגישה אקרעית. תבינו, כשאתן נפגשות ונוכחות בביחד האנרגיה סביבכם גדלה והולכת. מתעצמת. נעשית משמעותית. מסה קריטית של נוכחות אנושית, משנה את העולם. פשוט, משנה את העולם. במפגש אנושי השלם הרבה יותר גדול מסך חלקיו. אחד ועוד אחד מגיע לאינסוף.

המסר שלנו אלייך היום הוא פשוט. ליחד של בני האנוש יש משמעות הרבה מעבר למפגש האנושי. המפגש האנרגטי, זה שאינו נראה הוא מופלא. זו חוויה צבעונית, אנרגטית שאין לתאר אותה במילים. תנסי לראות, תנסי להרגיש. בפעם הבאה כשתפגשי עם אדם או אישה נוספת פשוט, תתבונני סביבך ותרגישי את האנרגיה. זו התרגשות גדולה ומיוחדת במינה.

ולעומת זאת, קיימת חווית הבדידות. שהעוצמה שלה זהה לחוויית הביחד אבל הפוך. ככל שחויית הביחד היא מלאת עוצמה והתרגשות ככה חווית הבדידות מכלה. האנרגיה שם מצטמצמת, כמעט נעלמת. לא טוב היות האדם לבדו. יש הבדל בין חווית הלבד האינטימית, הטובה, הפשוטה לחווית הבדידות. מי שחשה בדידות יודעת את זה.

אם את חיה בבדידות אנחנו מבקשים ממך, תפסיקי. קחי אחריות על הבדידות שלך. תעשי איתה משהו. כמו כל קושי, כשאת משלימה איתו את מצטמצמת ומצמצמת את הקיום שלך. 

איך? יש המון אפשרויות. הצטרפי לקהילה של נשים כמוך, תמצאי נקודות מפגש. תזכרי בך, במהותך, ביופייך וכמה גם את משמעותית לאחרים. תבדקי בסביבת המגורים שלך. תגידי בקול רם: אני לבד, זה לא טוב לי. קחי אחריות על הבדידות שלך. רק את יכולה.

יש את עוצמת הביחד, בעצב, בכאב וגם בשמחה. יש את עוצמת הלבד, שהיא נהדרת כשהיא טובה ויש את עוצמת הבדידות המכלה, הקשה, המצמצמת. אם את חשה אותה, בבקשה, קחי עליה אחריות. היא לא טובה עבורך.

משימה שבועית

אם את חיה בבדידות, קחי עליה אחריות ותחשבי איך את משנה את המציאות הזו.

אם את מכירה אישה בודדה או גבר בודד, הושיטי להם יד ותעזרי להם לקחת אחריות לשנות מציאות.


כל התקשורים מתפרסמים בימי חמישי ומקובצים לקריאה והקשבה, כאן (בלחיצה על המילה)

תקשור אישי, אפשרי, כל הפרטים כאן , לחיצה קלה ואת שם

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן