תקשור 18.3.21

שלום לכן יקרות, אהובות. היום נרצה לדבר ולהרחיב על ריפוי. המחשבה שלנו על ריפוי, המחשבה שלכן על ריפוי. מה דעתכן? תתרווחו במקומכן והקשיבו קצת. הקשיבו עם האוזניים, הקשיבו עם הלב, הקשיבו בפתיחות, קחו מכאן רק את מה שמיטיב לכן.

היום נרצה לספר ולאסוף אתכן לתוך הריפוי הגדול והעמוק שלכן, בשבילכן. הרי אתן כבר לא נערות ורובכן פה, בגלגול הזה כבר כמה עשרות שנים. מאמינות? חוויתן תקופות כאלה ותקופות אחרות. מן הסתם רובכן חוויתן כאב וחולי, קושי פיזי, קושי מנטלי. אולי אפילו מחלה קשה שלכן או של יקיריכן. ככה זה, כשחיים. יש זמנים טובים ויש זמנים קשים.
הדיוק שאנחנו רוצים להעביר אליכן הוא הדיוק של הריפוי. בעולם שלכן אתן חולות והולכות לקבל רפואה. בעולם הקדום הלכו למרפא. אתן הולכות לרופא. העולם שלכן התקדם המדע מביא איתו המון ידע משמעותי וחשוב. אבל האמת של הריפוי נמצאת בתווך – בין הרופא למרפא. בין המדע לידע הקדום והמתחדש. בין הגוף לרוח ולנפש.
ריפוי אינו פעולה אחת שכשאתן מבצעות אותה ייטב לכן. ריפוי הוא תהליך ארוך של החלמה, תהליך של הטבה, שיפור והתגברות. זה הוא תהליך רב מימדי שכולל את כל מימדי הגוף רוח נפש שלכן. 
כמובן שיש יחס מגביל בין עומק הקושי לעומק הריפוי. ככל שהקושי עמוק יותר כך תהליך הריפוי ארוך, מיטיב ומשנה חיים. מאחר ואתן כבר יודעות שאתן יוצרות את מציאות חייכן אתן גם יוצרות את הקושי. גם אם זה רדיקלי עבורכן להכיל, זו האמת. כל קושי מגיע כדי להציף ולאפשר לתהליך הריפוי להתרחש. כי כשאין קושי, אתן לא עוצרות ולא מבקשות לכן תהליך של ריפוי. ולצערנו, לפחות לעת עתה בזמנים האלה – הריפוי מתעורר מהקושי מה שאומר שממשיך להיות קושי בעולמכן. היופי הוא שאתן יודעות איך להתמודד איתו. ככל שאתן מתמסרות יותר לידע הקדום, לתקשור, ומסכימות להרחיב את עולמכן, להרחיב את הכלים שלכן אתן מגיעות למשבר הבא חכמות, מכירות, יודעות. ואז הריפוי נעשה יותר במהירות.

ריפוי, בכנות

אם את למשל, מתבשרת שחלית במחלה קשה. את יכולה להתמסר למחלה, לעצות שנותנים לך ולתהליך הגופני מדעי או שאת יכולה לבחור לקבל כלים של ריפוי שכוללים את הרפואה המדעית מחד ואת כל הידע הנוסף, מאידך. כלומר ריפוי הוא תהליך הוליסטי, עצמתי שאליו את מתמסרת כל כולך. בלי עוררין.

בתחילה של כל תהליך – ואנחנו מדגישים כל תהליך – מתרחשת בחירה. וכשאת מקבלת בשורה קשה – את מיד לוקחת החלטה. וההחלטה שלך צריכה להיות מסונכרנת עמוק פנימה. עם הידיעה שלך, בך.

תהליך של ריפוי הוא תהליך עמוק ועצמתי שלך אלייך, שלך למעגלי הידע שסביבך ושלך לאנשי המדע והרופאים שסביבך. חשוב לנו להדגיש ש –
1. ריפוי הוא תמיד תהליך. תהליך ארוך של שינוי, השתנות ולמידה עמוקה.
2. ריפוי עמוק ממשיך לפעמים יחידת חיים שלמה.
3. יש לך ובך המון ידע של ריפוי, תשתמשי בו. תקשיבי לך ותאמיני לך ולאינטואיציה שלך.
4. זה לא תמיד קל, אבל זה תמיד תהליך של שיפור והשתפרות.
5. העוצמות המרפאות הן אהבה, הודיה, קבלה והתמסרות.

המון אהבה שלנו אלייך. באהבה, ההדרכה.

משימת ריפוי

תתבונני על איזה שהיא בעיה שאת מתמודדת איתה כרגע וקחי החלטה איך את רוצה לפתור אותה. תנשמי עמוק ותקשיבי לעצות שמגיעות. העצות האלו משמעותיות וחשובות להמשך התהליך שלך.

מתקשרת עבורך

אני וההדרכה זמינים לתקשר עבורך באופן אישי, אם הרגשת קריאה פנימית ודגדוג בלב. כל הפרטים כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן