פשטות תקשור שבועי 20.1.2022

גם וגם וגם וגם.

אני תמיד רציתי (ועודני) גם וגם וגם. היה איזה רגע שכזה שישבתי עם עצמי, (אז עוד לא הכרתי את ההדרכה), ישבתי עם עצמי והיה לי ברור שאני רוצה, גם וגם וגם.

חלפו השנים והבנתי שיש לי, כמו שרציתי, גם וגם וגם. גם חיים טובים, גם שמחה, גם עצב. גם הצלחה, גם תסכול. גם אומץ וגם פחד. יש לי משפחה מעולה, נהדרת, ילדים הכי שיש, עבודה שאני כל כך אוהבת שאף פעם לא מרגישה שהולכת לעבודה. יש לי בית יפה, שכונה טובה….בקיצור יש לי. גם וגם וגם.

ואיפה התקלה שלי? כשאני מפספסת את כל זה. כשאני מסתכלת בעיניים רק למה שאין. אני פונה אל ההדרכה ואומרת – אני רוצה, גם וגם וגם…וההדרכה אומרת לי – יש לך, כל כך הרבה, מתי כבר תראי?

גם וגם וגם.

איפה שהוא כשהייתי די קטנה ידעתי שיהיה לי, גם וגם וגם. כשבגרתי ויצאתי למסע לשמחת הלב שלי הבנתי שככה זה, בעידן הזה. אנחנו אנשי הגם וגם וגם. לפעמים זה נהדר, לפעמים זה מבלבל. ומה עושות עם זה כשהגם וגם וגם סוגר עלינו ונחנו לא יודעות מה קודם? מי קודם? מה עושות כשהעומס גובר ואנחנו הולכות לאיבוד? 

זו שאלה נהדרת שאני לא מתמודדת איתה לבד. אני פונה להדרכה שלי ושואלת – מה עושים עם כל השפע הנהדר הזה?

ההדרכה עונה.

נשים יקרות, בנות אנוש נפלאות. כמה מתאימה השאלה הזו להיום, לזמן הזה כשאתן מרגישות שמישהו הוציא להפסקה את החיים שלכן ועכשיו אתן צריכות להוסיף לכל הדבר הזה גם את הקורונה, הבדיקות, הבידודים. זמן מצויין לעצור רגע, לנשום עמוק ולהתבונן. איזו זכות היא לחיות בזמן הזה, כאן ועכשיו. איזו זכות זו. יש לכן, בעידן הזה כל כך הרבה דברים טובים. יש לכן בית, וחיים, לרובכן משפחה ואם לא חברים כמשפחה, בילויים, אפשרויות, בחירות. לא תמיד אתן רואות, לא תמיד אתן מבינות אבל גם פה אתן משתפרות ויודעות לעצור, להסתכל ולהודות על היש הענק שיש לכן. ומה בכל זאת?

 

תעצרי ותשאלי את עצמך – מה נשמע. את כל כך הרבה שואלת את כולן. אנחנו רוצים שתתרגלי לשאול את עצמך – מה שלומך? מה שלומי? ותעני בכנות. ואפילו תגדילי ותעשי אם מדי פעם תשאלי את עצמך מה שלומי בגוף? מה שלומי בעבודה? מה שלומי באהבה? מה שלומי בהורות? מה שלומי באימהות. ותמשיכי. בלי הלקאה עצמית. בלי שיפוטיות. תעני לך מלב אל לב. קחי את הרגע הזה, ותעשי לעצמך העצמה נשית. תפני לך אויר כדי להבין, לזהות. איפה קל, איפה קשה. איפה את רוצה תנועה, איפה יש איזון. מה חסר? מה יש מספיק.

תנשמי את עצמך. תקשיבי לך. זה הזמן שלך. וככה תלמדי להכיל אותך, לאפשר לך, לתקן מה שצריך, לשפר מה שנדרש, להיות רגועה ושמחה ממה שכבר טוב.

תשאלי את עצמך מה שלומך בתוך הגם וגם וגם. תלמדי להודות על היש הגדול, תכילי אותו ותטפלי היטב, כמו שאת יודעת במה שנדרש.

אנחנו ממשיכים להיות כאן, בשבילך. הללויה. תודה שהקשבת.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן