תקשור שבועי 24.11.21

שלום אשה יקרה כמדי שבוע גם השבוע אנחנו פה כדי לדבר אתך ולהעביר לך מסר שאם תקשיבי לו, תוכלי לחוש הקלה והטבה ביומיום שלך. פשוט ככה. כי אנחנו פה, רחוק ממך וממש קרוב אלייך רוצים לראות אותך שלמה, מוגשמת, אוהבת, מרוצה. פשוט מרוצה. השבוע נרצה לחזור ולדבר על שנאמר בשבוע קודם כי המסר היה עוצמתי וחזק, אנחנו רוצים להדגיש את המשמעות העמוקה. אנחנו רוצים שתעשי לך חיים טובים.

האנושות בעידן חדש.

תסתכלי סביבך, את לא צריכה הרבה. תסתכלי סביבך ותראי כמה הכל משתנה. 
תזכרי בחיים לפני 10, 20 שנים לעומת עכשיו ותביני, כמה ההשתנות היא גדולה, מואצת. לעתים נהדרת לעתים מסוכנת. לעתים טובה לעתים מתישה. עכשיו תדמייני את החיים בעוד 10 שנים.  החיים ממשיכים בהשתנות שלהם – לטוב ולרע. לצד השינויים האלה ואולי בגללם, בזכותם את חייבת להיות מאד ברורה, מקורקעת, מחוברת אלייך. זו כבר לא פעילות רוחנית אלה פעילות מעשית, נדרשת. כדי לא להתבלבל, להשתגע מכל הנעשה עלייך לחיות את הסנטר שלך, המרכז שלך. היקום דורש מהאדם והאישה לבצע חיבורים עמוקים לעצמם כי ההשתנות ממשיכה וממשיכה ואין דרך לחוות ולחיות, אלה רק עם חיבור עמוק אלייך, אל עצמך. את אל עצמך ומיד להעביר הלאה את החווייה וללמד את מי שסביבך את החיבור העמוק אלייך. אנחנו מדברים ורוצים ממך הקשבה והפנמה. אנחנו פשוט מאד פה בשביל להקל עלייך להיות בפשטות חייך, פשטות לבך. להיות חלק מההשתנות אך לא להישבר ממנה. להיות כמו עץ נטוע בתוכך.  בבקשה, תקשיבי עם הלב, עם האוזניים. תהיי פתוחה והסירי התנגדות. פשוט תסירי התנגדות.

 

ומה נדרש או מתבקש – ברמה היומיומית, המעשית? חיבור עמוק אלייך. לשמוט רגע את כל מה שנאמר מסביב, את הצריך וחייבים. לנטוש רגע את הכוח שמוביל את האנושות, לשבת רגע בשקט ולהכיר אותך. להיות מחוברת היטב לכוחות שלך, למי שאת, להבין מי את באמת, מה החלומות שלך, מה היכולות שלך, העוצמות שלך גם הפחדים שלך ולהתחבר אלייך. אל מהותך ולא אל הרכוש שלך, המעמד שלך, כמות החפצים שיש לך. פשוט, להיות את. בעצמך. חשופה, אוהבת וטובה אלייך. זה זמן כל כך מואץ שרק האמת שלך איתך תזקק לך את הכלים הרבים שיש לך להיות ולחיות באושר, אהבה ושמחה. רק החיבור אלייך תבהיר לך שאת סופר אישה, יש לך כח על ותדעי להשתמש בו.

אותו כח על של יצירת המציאות שלך בלי חשש. כי מגיע לך ואת ראויה. 

ובהיבט הייקומי ממבט על

וככל שתתרגלי היכרות עמוקה עם עצמך, תוכלי להיות טובה יותר אלייך, תגלי כל כך הרבה דברים טובים ותעשי בפועל עבורך חיים טובים. 

וסביבך את יודעת, האדוות יגדלו. אנשים יתבוננו בך וישאלו – מה עשית ואת תאמרי – הכרנו. אני ואני. את זוהרת יגידו לך ואת תאמרי תודה. תלמדי אותנו גם הם יגידו ואת תגידי, בשמחה. ותלמדי אותם והם יפיצו הלאה וככה בדיוק נעשה תיקון עולם.

והעולם שם בחוץ ימשיך להשתגע, ואת תהיי חלק מהשינוי ותחווי את המתרחש ותהיי מעודכנת וחלק ממה שקורה ובסוף היום, את תחייכי אל עצמך ותאמרי – איזה מזל שהתכוננתי לכל זה. 

משימה שבועית.

1. תזמיני חברה ותספרי לה על מה שקראת פה היום ותזמיני אותה לתהליך של הכרות עמוקה שלך עם עצמך ושלה על עצמה

2. תכיני רשימה של התכונות שהן המשמעות שלך לדעתך.

3. תכיני רשימה של הדברים שחשובים לך בחיים, שבלעדיהם אין טעם לחיים,

4. שתפי את חברתך ודבר איתה על זה.

 

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן