תקשור 25.3.21

שלום לכן יקרה, אהובה. היום נרצה לדבר ולהרחיב על החיים אחרי גיל 50. גיל החכמה הנפלא. הגיל שבו מתחיל למעשה, עוד גלגול אחד.

את מוזמנת להקשיב או לקרוא ולהנות.

כן, אנחנו יודעים שהפתענו אותך. בגלל אורך החיים שלך, את חיה פה גלגול בתוך גלגול. הגלגול הראשון נמשך כ 50, 52 שנים אנושיות והגלגול השני – עוד כמה עשרות שנים, לרוב. אם כבר חווית את השינוי, את האחרות בתוך עצמך, את הרצון לשנות ולהשתנות את כבר מבינה. אולי הרגשת כבר אותו דבר אבל אחרת. זה בדיוק זה. אותו דבר, אבל אחרת.

יש כל מיני הגדרות מדעיות ואנושיות לשלב הזה. אנחנו לא ניכנס לכל זה רק נבקש לדבר על המהותי, העמוק, הנשמתי. זה חדש וחדשני, הדור הזה הוא הראשון שחווה את הגלגול בתוך גלגול. שימי לב, תסתכלי על עצמך. על חברותייך. גם הגברים. תראי איך סביב הגיל הזה מתרחשת השתנות, אחרות. כבר לא אותו דבר. 
זה בגלל שאת ממשיכה, אבל אחרת. רוצה להגשים רגעים אחרים. דברים אחרים. להשיל מעלייך מחויבויות ולהמשיך אחרת. חופשיה, קלה. כאילו עכשיו את יכולה לתפוס את החיים ולהיות את. כבר לא צריכה לרצות אף אחד, כבא הוכחת את כל מה שהיית צריכה. עכשיו, את נשארת את. בגלגול השני שלך בחיים שלך. גלגול בתוך גלגול. הזדמנות.

הזדמנות

כן יש פה הזדמנות מרגשת לבצע השתנות. התפתחות. להיות אחרת. לא בגלל שאת לא מספיק טובה או משהו כזה. רק בגלל שיש פה אפשרות לבחור שוב, להתחדש. לבדוק – מה את רוצה. למה את מתגעגעת? העולם משתנה. את משתנה. זו הזדמנות גדולה וענקית.

האמת, שאין לך ממש ברירה כי אם לא תבצעי את השינוי שאת מרגישה שמתרחש, שמבקש להפוך להיות ממשי – את תהיי אומללה, חצויה. רחוקה ממך. על כן אין לך הרבה ברירות. אבל אל תבהלי. רוב הסיכויים שאם את כאן, מקשיבה את יודעת על מה מדובר. כבר הרגשת. את יודעת.

התרחשות השינוי

השינוי שאנחנו מדברים עליו הוא ממך החוצה, ואינו מהחוצה אלייך. זה יכול להיות שינוי בעיסוק – כי העיסוק שלך מבטא לרוב את ההגשמה שלך. זה יכול להיות שינוי במקום המגורים. במערכת היחסים. זה בטוח שינוי גדול ביחס של עצמך אלייך.
זה שינוי משמעותי ועצמתי אבל לא תוקפני. זה שינוי מלא רוך וחמלה שמתייחס אלייך.  למשל אם מערכת היחסים שלך עם בן זוגך שחוקה ומעייפת את לאו דווקא נפרדת ממנו אלה מערכת היחסים ביניכם משתפרת. משתנה. בכלל לא דומה.

איך מתרחש השינוי?

את מאפשרת לו לקרות. את לא מתווכחת או נלחמת, מדכאת את עצמך. את מבינה את הקריאה הפנימית העמוקה ומקשיבה. מחוללת את השינוי, ההשתנות, שהיא בדרך כלל התרחבות, גדילה וצמיחה. כי זה בדיוק מה שאת ראויה לו רגע.

החיים שלך משתנים מהקצה אל הקצה.

כתוצאה מההסכמה שלך החיים משתנים מהקצה אל הקצה. אם היית משועממת – עכשיו רק עניין. אם היית עמוק במטריקס עם משרה תובענית – עכשיו את מרובת זמן פנוי לך ולעצמך. זה גלגולך השני. את לא חייבת להאמין בגלגולים, את לא חייבת להסכים על שום דבר. רק תני לשינוי לקחת אותך ותני לעצמך מקום של היותך. את. עם חיוך גדול, איכות של קיום אחרת ממה שהכרת עד עכשיו. זו תמיד השתנות לטובה. הללויה.

משימת גלגול בתוך גלגול

תתבונני עלייך ותבדקי איזה שינוי מבקש לבוא לידי ביטוי. האם זה שינוי במערכת יחסים? שינוי בעיסוק? במקום המגורים? דמייני שינוי קורה ותבחני – מה מתרחש שם בפנים. איזה דבר או דברים מבקשים להשתנות, לחדול ומה את רוצה לשנות.

תאמיני לך. אל תעשי כלום רק תסכימי. תפקחי אוזניים ותקשיבי, עיניים ותראי.
ימים יפים באים אלייך. תהני מהם.

מתקשרת עבורך

אני וההדרכה זמינים לתקשר עבורך באופן אישי, אם הרגשת קריאה פנימית ודגדוג בלב. כל הפרטים כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן