תקשור שבועי 4.11.21

"רק מתוך היכולת שלך להיות פשוטה, נוכחת, מחוברת – רק מתוך זה תיוולד הישות הטובה, השמחה, המרוצה, המאושרת שלך". כך אמרנו בשבוע שעבר, ונמשיך.

נמשיך מאותו מקום, אחרי עוד שבוע של חיים ונמשיך לבקש, להזכיר להגיד – תבחרי.
תבחרי בך, עכשיו. תבחרי בך כי את ראויה לטוב. כי הגעת לכאן, לזמן חיים הזה בשביל לחיות בטוב. לא משנה מי את ומה את וכמה את. הגעת כדי להיות שמחה, פשוטה, טובה. טובה לעצמך.
היום נדבר על משמעות הבחירה עבור מי שסביבך. הילדים שלך, המשפחה, החברות, הקהילה. היום נבין את עומק ההשפעה של הבחירה שלך, בך.

לבחור בך ולהיות דוגמה לאחרות

את ואתן, הנשים של הזמן הזה לא כל כך מודעות למשמעות העמוקה שיש לעובדה שיש לכן, מתאפשר לכן לבחור. לא רק פעם אחת אלה שוב ושוב ושוב. זה נס של חיים, נס של תקופה. הזמן הזה בו האשה היא מהות, היא משמעות. את יודעת , זה לא היה ככה תמיד. ואת נס התקופה הזו אנחנו רוצים שתזכרי, שתדעי ותממשי.

את היית צעירה ובחרת בתחום, בהתמחות. ובחרת בחיים, ועבודה, וקריירה. והיית. ועשית. ועוד עשית. לביתך, למשפחתך, לחברה שבה את חיה. ונסעת, והשגת, ורכשת, ועמדת בגב זקוף מול כולם ואמרת תראו, אני כאן. 

לפעמים כמעט קרסת מכל הגם וגם אבל ידעת שאת נטל ההוכחה של הדור הנשי שלך את נושאת על כפייך, על הישגייך. וניהלת, והגעת, והיית וכולם אמרו היא אשה לתפארת, תותחית אמתית.

והגיע הרגע הזה שהסתכלת במראה ושאלת, בהתחלה בלחש – ואחר כך בקול רם כמו השיר הזה שאתן שרות – סבתא בישלה דיסה ונתנה לזה ולזה ולזה ורק…לי לא נשאר כי כלו כוחותי.

בהתחלה לא הקשבת לך, אחר כך צחקת, יצאת לחופשה קסומה בהרים רחוקים וחזרת ושוב ואחר כך שוב. עד שמשהו קרה והתעוררת והבנת. שזה הזמן שלך לבחור שוב. ועכשיו לבחור בך.

את מודל השראה

אמרו לך כולם תמיד. איך את מצליחה להיות גם וגם וגם. את חייכת ובלילה נרדמת, מתעלפת. קמת בבוקר , התקלחת, התאפרת, התפטרת*. ובחרת בך. 
* התפטרת ממכלול הדימוי לאו דווקא ממקום העבודה.
ועזבת הכל. שמטת. נותר ערום ועריה את מול עצמך, לא צריכה לעשות כלום, לא חייבת כלום לאף אחד ואחת ובחרת שוב. יצאת למסע מחודש. והפעם, הפעם את בוחרת שוב, בך, אבל אחרת.

כי את מבינה שהרגע הזה, הזמן הזה הוא שלך. לא ישוב. את כבר לא בת 30, אפילו לא 40 ואת מתגעגעת. כל כך מתגעגעת אלייך. את בוחרת בך ואת לא יודעת. איך זה ייראה ומה יהיה וכמה ולמה אבל את יודעת שזו הבחירה הכי חשובה שתעשי בחייך.

זו הבחירה האמיתית שלך, בך. ובנקודה הזו מתחיל הפרק החדש במסע הזה שאנחנו קוראים לו, החיים.

 

ואז הם אומרים לך

את השראה. ומתבוננים עלייך ומבינים שזה אפשרי. לבחור בך שוב ואחרת. וזו המשמעות השנייה העמוקה והחשובה של הבחירה. את בוחרת לתת להן, לצעירות, זווית ראיה נוספת. שאפשר לבחור בך, להיות רגועה, שמחה ומאושרת. זו גם אפשרות של חיים. אותו דבר אבל אחרת.

ואיך נעשה בפועל השינוי הזה?

מגיע הרגע שאת מבינה שמשהו בחייך חייב להשתנות. את יוצאת למסע. משילה שכבות. נעזרת במורי דרך. מדליקה שוב את הוויז שלך. חוקרת בתוכך ולומדת – מה את אוהבת, מה חשוב לך. את מתקרבת אלייך. רק זאת נבטיח: שיגיע הרגע שלך את תדעי שהוא הגיע ותדעי לקבל את העזרה הנכונה.

כי את כזו. מנהיגה, מובילת דרך והשראה.

תודה לך. הללויה.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

ואם את רוצה שאתקשר עבורך,

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן