תקשור 6.5.2021

נשים יקרות. עוד שבוע חלף ושוב אנחנו נפגשים לשיחת עידוד, שיחה של השראה. וחיבור. היום נרצה לדבר על אפשרות הבחירה שלך. אפשרות הבחירה שלך שניתנת לך בתוקף היותך, פשוט. בלי דרמות, בלי צורך להוכיח כלום. בזכות שאת, את יש לך יכולת לבחור.

את יודעת, פה, בעולמות של מעלה לא מרגישים. יש תחושות, יש דרכים אחרות להיות בהקשבה אבל אין רגשות. אין תסכול ואין אכזבה, אין כעס ואין עצבות. אבל גם אין שמחה ואין אהבה. לא כמו של בני האנוש. אצלנו זה ניכר בצבעים, על כך נסביר בפעם אחרת. אחד הדברים הכי מפתיעים כשבן אנוש חוזר להיות נשמה ומתבונן על בני האנוש מהזווית הזו זו הבהירות של אפשרות הבחירה. מסתבר שלפני כל תגובה, כל פעולה יש אפשרות, לפעמים של אלפית השניה, שבריר של זמן שבו ניתנת אפשרות הבחירה. ולרוב, בני האנוש, אתם לא משתמשים בה כי אינכן מודעות לקיומה. אז תקשיבו היטב. היא קיימת. היא נוכחת. היא כאן. נכון שהיא זמן קצרצר אבל ככל שתבחרו בה יותר ככה היא תגדל. גם כאפשרות וגם בנוכחות. מיד מסבירים.

אתן מכירות את העצה הזו – תספרי עד 10 לפני שאת מגיבה. זה כזה, אבל באוטומאט. לפני שאת פועלת – בקטן או בגדול – את עוצרת ובוחרת. קשה קצת להסביר את הפעולה כי זו תיאוריה ומדובר על משהו מאד מעשי. תחשבי על רגע בו נעלבת. כעסת. התאכזבת. הפעלת רגש של קושי. או ברגע שבחרת לא להגיב, לא לעשות. תחשבי על רגע כזה, תפעילי את הסרט בהילוך איטי אחורה בדמיון שלך ותחזרי לרגע הבחירה. למשל, חזרת מהעבודה עייפה, הילד פתח את המקרר החלב נשפך. כעסת עליו מעבר למידה ההגיונית לאירוע כזה. תחשבי, אם רק היית עוצרת ובוחרת. כל שרשרת הפעולות שאחרי היו נמנעות. הכעס, העלבון, התסכול, העצב, ייסורי המצפון. כל אלה היו נמנעים. 

יכולת הבחירה קיימת בך. את יודעת מה את אמורה להגיד, ואיך את רוצה להגיב. לפעמים גם כעס הוא בחירה הולמת. אבל כל מה שמתחולל ליד ואחרי – יכולים להמנע. כי בחרת. כי את שלמה. את יכולה לבחור מה לאכול וכמה. את יכולה לבחור הכל. בפעולות, ברגשות, בעשייה. כל שעלייך לעשות זה רגע אחד קטנטן קודם, לבחור. 

זה אולי נשמע לך לא ברור כרגע אבל אנחנו מבטיחים לך, שכשתתרגלי את נוכחות הבחירה הפשוטה, המהירה, בקלות ובפשטות, במהירות מתוך מודעות עמוקה ובחירה אמיתית בך. תרגישי הטבה גדולה. את מסכימה פחות, לנסות?

ממשיכים לאהוב אותך, ההדרכה

כל התקשורים מתפרסמים בימי חמישי ומקובצים לקריאה והקשבה, כאן (בלחיצה על המילה)

תקשור אישי, אפשרי, כל הפרטים כאן , לחיצה קלה ואת שם

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן