תקשור 8.4.2021

נשים יקרות. מה שלומכן היום? האביב ממשיך שם בחוץ, מזג האוויר מתחיל להתחמם. לאט לאט שוב הכל משתנה כי אתן כבר יודעות, הכל משתנה כל הזמן.

הכל משתנה כל הזמן וגם, אתן. גם אם אתן לא שמות לב, לא מרגישות אתן משתנות הכל משתנה. ואנחנו מדברים על שינויים קטנים, תזוזות. לא מדברים על רעידות אדמה או קורונה. ומה אתן עושות עם ההשתנות הזו שמתרחשת כל הזמן? ההמלצה שלנו היא – לשחרר. לשחרר את הפחד, לשחרר את הקושי, לשחרר את התלות ולאפשר לדברים פשוט, להיות, להתרחש, לקרות. לחיות כמו צופה, כמו פרפר. להניח שהכל לטובה ולהיות. פשוט פשוט, סוף סוף, פשוט להיות.

היום אנחנו כאן כדי לתת לכן קסם. להעביר אתכן את היכולת שלכן להיות בקסם. מזמינים אתכן למדיטציה שבה תלמדו לגדל כנפיים ופשוט, לעוף. 
כל יום קורה משהו טוב.

יש לך כנפיים ואנחנו רוצים שתלמדי להשתמש בהן, לפרוש כנפיים ולעוף. אתן יודעות בנות אנוש הן לכאורה ללא כנפיים אבל נגלה לך סוד יקר ששמרנו עבורך. יש לך כנפיים. עופי איתן. הקסם מתרחש במדיטציה ובנוי מכמה שלבים.

1. תפני לך כחצי שעה במקום שקט, ללא הפרעה. כדאי שיהיו לך מחברת וכלי כיתבה, אם משהו ירצה להיאמר עבורך.
2. מתחילים את המדיטציה – תכנסי לתוך אזור השקט שלך. שבי בנוח. כבי טלפונים, רעש חיצוני.
3. לאט לאט תכבי גם רעש פנימי. תני לנשימות להכתיב את הקצב. עיצמי עיניים כמובן לא בשעת נהיגה.
4. מתוך השקט, מתוך השלווה תזכרי איך פעם, כשהיית מלאך, ידעת לעוף. לא היית צריכה להתאמץ. פשוט פרשת כנפיים ועפת גבוה בשמיים, עברת דרך נופים ומקומות, ראית נשים בעלות כנפיים כמוך. תזכרי בהרגשה ובתחושה.
5. ועכשיו כאן ועכשיו, האם את רוצה לחזור ולעוף? אם כן, תצטרפי ונמשיך.
6. תדמייני את הכנפיים שלך נפרשות. האם הן כנפיים של פרפר? אולי של ציפור קטנה? או ציפור גדולה? אולי אלה בכלל כנפיים מהדמיון שאינן דומות לשום דבר אחר? איזה כנפיים את בוחרת לך?
7. תראי את הידיים שלך נפרשות ומתוכן הכנפיים שלך נפרשות. איך הן נראות. צבעוניות? לבנות? גדולות? קטנות? ממש תראי אותן.
8. קחי איתך את המשקפיים המיוחדות שבאמצעותן את רואה רק דברים יפים וטובים. הקושי וכיעור יש לך מספיק בחיי היומיום. כרגע את מטעינה את המצברים, רואה רק את הטוב שבך ובעולמך.
9. ועכשיו עופי לך. את הכנפיים והמשקפיים. זו לא בריחה. את לא עפה כדי לא לחזור. את לא עפה כדי לברוח. את עפה כדי לנוח מקצב הדברים. עפה כדי להיות במקום אחר. עופי לך באהבה ובשלווה. תראי את יופיו של העולם, תראי את יופייך. תתמלאי מהם. תתמלאי בך. עופי מעל העננים, בתוכם, עופי מחות לגלקסיה, תראי את הכוכבים. עופי, כי יש לך כנפיים מרהיבות. רק שלך.
10. עשי הפסקה קטנה. תעצרי. גשי למחברת ותכתבי את המסר שרוצה להגיע באהבה גדולה מהאהבה שלך אלייך.
11. תמשיכי לעוף עד שאת מרגישה שדי.
12. תנחתי. המעוף הסתיים אבל הכנפיים שלך ובשבילך בכל זמן שתרצי בהם. תהני.
13. פקחי עינייך. נשמי. לאט לאט תחזרי רק אל תשכחי את החוויה שחווית. היא שלך ובשבילך וכשתרצי, תוכלי לחזור אליה שוב.
14. אנחנו כאן, תמיד, בשבילך.
באהבה גדולה, ההדרכה.

 

כל התקשורים מתפרסמים בימי חמישי ומקובצים לקריאה והקשבה, כאן (בלחיצה על המילה)

תקשור אישי, אפשרי, כל הפרטים כאן , לחיצה קלה ואת שם

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן