תקשור שבועי 9/12/2021

על יצירה, יצר והחיים עצמם.
כי כל מה שאנחנו רוצים עבורך הוא – חיים טובים. חגיגה של חיים. חיים יצירתיים ושמחים. אנחנו רואים אתכן נפגשות, חושבות, יוצרות. צאו מהקליפות שלכן נשים יקרות. תפסיקו להיות כל כך עצורות. תהיו קצת ילדות. בעצם אנחנו רוצים להגיד שקצת קלילות לא תזיק, בכלל לא תזיק.

לחייך, אשה יקרה

* התמונות  הן של מנדלות סרוגות או מפזרות שמחה, מתוך תערוכה מקוונת שפרסמתי שנקראת אחד ביום במהלך חודש דצמבר 2021. צילמה: מיכל אסולין *

קצת לשמוט את הרצינות. את הדאגות. את החרדות. כל אישה צריכה מעגל נשים תומך. מעגל נשים רוקד. מעגל נשים יוצר. אחיות לשבט שביחד יוצרות מציאות, יוצרות חיים, יוצרות מוצרים. כשקר סורגות סוודר כשחם קישוט לקיר. זו שיודעת עוזרת לזו שפחות. כל אישה צריכה מעגל נשים שיתמוך כשקשה, כשישמח כשטוב.

 

כל אישה וגם את צריכה קצת קלילות, קצת צבע, קצת זמן בלי מטרה. קצת להיות, לבהות, לצחוק, לחבק. כל אישה חייבת קצת להיות ילדה! בלי לחזור לילדה שהייתה. פשוט להיות שמחה, שלמה, קלילה. אל תדאגי ייסורי החיים יחזרו. אם אין לך מעגל נשים שמשמח אותך, שמקל עלייך, מעגל של נשים יוצרות מציאות יוצרות מוצרים יוצרות אהבה תעשי לך מעגל כזה.

קצת קלילות בכלל לא תזיק. שבוע טוב אשה יקרה!

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן