פשטות תקשור שבועי 27.1.2022

פשטות, פשוט, התפשטות, פשוטה.

יוצא לך לשאול את עצמך לפעמים – למה הכל כל כך מסובך? ואולי שאלת את עצמך – האם זה חייב להיות כך? ואולי התלבטת – מה יוצר את הסיבוך, ההסתבכות, המורכבות?

תנשמי עמוק, התשובה תפתיע אותך. זו לא את, מה שאת עושה, הדרך שלך. 
זו רק זווית הראיה שלך. זווית הראיה שהוטמעה בך מרגע שנולדת, מרגע בו הופעת בגלגול הזה. זה מה שלימדו אותך. את כולכן. במקום ללמד לסלוח, לשכוח, לפשט תהליכים לימדו אתכן לסבך, להסתבך. לא מכוונה רעה, כמובן. זו היתה זווית הראיה, הדרך, תקראו לזה המנטליות. 

העולם משתנה. הכלים שלך כבת אנוש שעוברת את מסע החיים בגלגול הזה, הדרישה והרצון של הנשמה שלך הוא בחיים טובים. הרצון של הנשמה שלך הוא בשמחה, באהבה, בפשטות. הבשורה היא שזה אפשרי, זה ממש אפשרי ועם הכלים הרוחניים שקיימים היום זה סביבך זה אפילו לא כל כך מסובך. 

והתמורה? התמורה היא אינסופית. 

זה לא מסר על התחשבנות, זה מסר על אפשרות. אפשרות שלך לחיות בזיקוק הזיקוקים, בקרבת ההתקרבויות, באינטימיות, בשמחה, בפשטות. זו התמצית של האפשרות במסע לשמחת הלב. ההתקרבות, הפשטות, הכנות שלך מולך, שלך עם סביבתך. 

אם זו רק זווית של ראיה מן הסתם לשנות את זווית הראיה זה יור פשוט ממה שנדמה לך. איך זה קורה בפועל? תבקשי מעצמך. תבחרי לעצמך חיים פשוטים וטובים, חיים שמחים. תבקשי ותבצעי. איך? רגע, כבר בחרת?

דרך שתי נקודות עובר רק קו אחד.

יש המון כלים ושיטות שיעזרו לך לפשט את חייך, לשנות את זווית הראיה, זווית החוויה. אנחנו לא נגיד לך באיזה כלים לבחור, אנחנו נבטיח לך שברגע שאת – בגוף, ברוח ובנפש תבחרי לפשט את חייך – את תמצאי את הכלים והשיטות הנכונים עבורך. את תנסי, תתנסי, תהני, תטעי, תשני את הבחירה.

זה לא תהליך שלוקח יום או יומיים. זה תהליך של חיים. 

בשלב הראשון נמליץ לך לפתוח מחברת ולהבין, מה היא פשטות עבורך. לחקור. לבדוק. להתחבר. כי הפשטות של אחת אינה הפשטות של אחרת.
בשלב הבא קראי את מה שיצא. התבונני האם אלו דברים שרחוקים ממך? אולי קרובים? אולי פשוט לך להיות פשוטה?

המחשבה השניה שחשוב לנו שתגלגלי במוחך היא המחשבה שדרך שתי נקודות עובר רק קו אחד. זוכרת את המשחק של הילדים – מחברים נקודות ונוצרת צורה – בדיוק אותו דבר. תחברי נקודות, תגיעי לצורה. שתי נקודות, קו אחד. אם לא היית עושה ככה, והיית מחברת דרך 2 נקודות מלא קווים מפותלים, הצורה לא היהת נוצרת. היית מסבכת במקום מפשטת. להדפסת הקו\נקודה, כאן

ובחיים עצמם – נקח דוגמה ניתקת קשר עם חברה ואת כבר לא זוכרת למה אבל ממש מתגעגעת. במורכבות: את מתלבטת, מתגעגעת, עצובה, מאשימה את עצמך ואותה, המחשבות מטרידות אותך. בקיצור, לא כיף בכלל. בפשטות: את נושמת עמוק, מרימה טלפון, אומרת אני מתגעגעת. אני אוהבת. ולמה הפשטות לפעמים כל כך מסובכת?

וככה תעשי בכל תחומי חייך. תתרגלי את הפשטות שלך, את היותך פשוטה. תתרגלי ותאפשרי לתנועה לזוז. אל תנסי לשלוט או לשמור, לכווץ או להתנגד. תני לתנועה שנוצרת להוביל אותך. 

תחזרי לרשימה שלך – מה היא פשטות עבורך. תבחרי את הדברים שהם פשטות עבורך ותוסיפי לחייך , בשבוע הקרוב 3, 5 פשטותונים – כלומר דברים פשוטים לחייך. אני בטוחה שזה אפשרי. 
מרגש, נכון? הפשטות של הפשטות. דמייני שכל חייך נראים ככה. דמייני שתם עידן הדרמות ואת יודעת לפשט תהליכים, יחסים, רגשות. את מחוברת לפשטות שלך ואתן ביחד דואגות לך, לאיכות חייך ולך.

ועל זה נאמר הללויה.

שיהיו לך ימים טובים, בריאים ורגועים.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן