תקשור שבועי 21.10.21

החיים הם כאן ועכשיו. כך סיימנו את המפגש הקודם בננו. החיים הם כאן ועכשיו וכמה דאגה, כמה מחשבות אתן משקיעות במה יהיה, איך יהיה, כמה יהיה, מי יהיה ושוכחות את ה כאן, את העכשיו. 

מחשבות על כאן ועכשיו הן מפתח מאד משמעותי לאיכות החיים שלכן. כשאתן עסוקות בעכשיו אתן למעשה מצהירות בפני עצמכן שאתן סומכות. להיות בכאן ועכשיו זה לחוות את השחרור שההוויה הזו מביאה איתה.

רטטים נעימים של שחרור, של עוצמת הרגע הזה, של ראש נקי מדאגות וטרדות. הפשטות של הרגע.

כן, זה ככה פשוט.

אנחנו יודעים שאתן כבנות אנוש עוסקות הרבה במה יהיה. זה הרגל שכזה. בתכנונים, במחשבות, בטרדות. מה יהיה. מי יודע? אם י משהו שאתן צריכות ללמוד מהשנה וחצי האחרונים זה – שאין לדעת. 
אז קחו על עצמכן את הלמידה הזו, החשובה כל כך, של כאן ועכשיו.

אל תהיי עם חברה או הבת, הבן זוג אן עם עצמך ובעצם תהיי באחר כך. תהיי כאן, תהיי עכשיו. תהני ממה שאת עושה כאן ועכשיו. תהני מההזדמנות להיות במה שאת, כמו שאת. זו המיומנות הכי משמעותית, הכי חשובה שהופכת את חייך ממתוחים וקשים לרכים, ם, פשוטים ו שמחים.

להרפות, לשחרר, לשמוח

זו ההגשמה האמיתי שלך. להיות. פשוט, פשוט להיות. גם אם זה נשמע לך הכי הזוי, הכי מילים סתומות הכי לא ברור. זו האמת כולה. רק מתוך היכולת שלך להיות פשוטה, נוכחה, מחוברת – רק מתוך זה תיוולד הישות הטובה, השמחה, המרוצה, המאושרת שלך. 

 

את כבר לא ילדה. את אישה , בטח בעשור החמישי או השישי לחייך. ראית, עשית, השגת. עשית V על הרבה דברים. באותה מידה את בטח נושאת איתך תסכול, אכזבות חרטות שבהן את מודה בינך לבינך בשקט. קרוב לודאי שנולדה לך משפחה, שאת אמא אולי סבתא. היתה לך, ועדיין קריירה טובה, ראית עולם, למדת.
אבל יש סיכוי שיחד עם כל אלה. המיומנות הזו של כאן ועכשיו נשכחה ממך, אבדה לך אי שם בתוך העשייה המרהיבה שלך.

ולכן זה בדיוק הזמן. לשבת רגע, לנשום עמוק ולהיות נוכחת. כאן ועכשיו. 

מומלץ לתרגל את זה.

כדי לאפשר לעצמך "פשוט להיות" את צריכה להתאמן על זה. לתת לשיפוטיות לסעור, להרגיע אותה ולהיות. איך מתרגלים בפועל? תגדירי לך מקום לתרגול – בבית, בבית קפה, בחוף הים ותקצי לעצמך – זמן של "פשוט להיות". תתחילי בדקות ספורות , תגדילי את טווח הזמן עד שתגיעי ליום שלם, אפילו ימים. 
מה את עושה? ישאלו אותך. "כלום" את עונה. שום דבר, אני פשוט נמצאת.
אני פשוט כאן, עכשיו. 
תנשמי את זה. את מרגישה? מרגישה כמה זה נפלא?
ועכשיו כשישאלו אותך ומה יהיה תגידי – אין לדעת. הזמן הוא כאן ועכשיו. מה שיהיה, יהיה. ואז יאמרו לך שאת חסרת אחריות, ולא מתכננת את העתיד תחייכי, את זוכרת, גם את היית כזו.

והבהרה קטנה ממני, דליה: כשמתרגלים את הכאן ועכשיו זה לא במקום לתכנן נסיעה או לתכנן את הפנסיה. זה פשוט המיקוד והיכולת להיות. פשוט להיות. זו יכולת משחררת, מיטיבה ונהדרת. ממליצה בחום. 

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את בוחרת בשמחה?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן