תקשור שבועי 28.10.21

להרפות, לשחרר, לשמוח. כך הסתיים המסר בשבוע שעבר. זו ההגשמה האמיתית, האותנטית שלך. להיות פשוט, פשוט להיות. גם אם זה נשמע לך הכי הזוי, הכי מילים סתומות, הכי לא ברור. זו האמת כולה. רק מתוך היכולת שלך להיות פשוטה, נוכחת, מחוברת – רק מתוך זה תיוולד הישות הטובה, השמחה, המרוצה, המאושרת שלך.

תבחרי, עכשיו

אנחנו מזמינים אותך לבחור, כאן ועכשיו. מספיק עם התירוצים, ההתנגדויות, האחר כך, מחר, יותר מאוחר, מספיק עם אני לא מאמינה אני כן מאמינה. מספיק עם אכלו ושתו, מספיק, פשוט מספיק.

זו הזכות שלך, היכולת שלך, האפשרות שלך לבחור בחיים טובים עבורך. בדיוק כמו שאת מאחלת לילדים שלך, לאהובים שלך – ככה בדיוק, אבל בשבילך, עבורך.

הסבל הוא אשליה. הוא רגע בזמן. לא משנה לנו בכלל מה היה, איך היה. תפסיקי לתת לסבל מקום כל כך גדול. כי באותה מידה היו דברים טובים. רגע לפני, רגעים אחרי. זה הכל עניין של זווית ראיה.

אנחנו מדברים באהבה. בחמלה. נשמתנו אל נשמתך. תסלחי לנו על הקשיחות, החד משמעות. היום אנחנו נחושים לבקש ממך את ההשתנות, ההתפתחות שלך מעצמך.
בבקשה, תאהבי את עצמך מספיק כדי לאהוב אותך.
תאהבי את עצמך מספיק
כדי לבחור בטוב עבורך.
תאהבי את עצמך מספיק בשביל להיות כנה, אותנטית, פשוטה, משחררת, שומטת, אוהבת.
תאהבי את עצמך מספיק כדי לבחור במחה, באנרגיה טובה.
את צריכה כל כך מעט בשביל זה. את צריכה רק, אך ורק לבחור.
תאהבי את עצמך כדי לבחור בטוב הגבוה עבורך.
אחר כך, תביני מה ואיך.
זה לא שיותר לא יהיה כאב. פשוט הכאב יהיה קל יותר ופשוט יותר.
ותדעי להתגבר, ולחזור אלייך. מבטיחים.

הבחירה היא עמוקה.

הבחירה היא עמוקה עמוקה. זו בחירה אותנטית של הנשמה שלך. 
יכול להיות שתצטרכי להעזר באנשי מקצוע לבחור את הבחירה שלך. 
זה בסדר. עדיין, אל תוותרי לך עלייך. תבחרי. תפתיעי את עצמך ותבחרי את הדבר היחיד שיהפוך את חייך לחיים פשוטים, נעימים, טובים.
תבחרי בך. תבחרי בשמחה.

 

קחי אחריות על החיים שלך.

הגיע זמן, קחי אחריות עלייך. אף אחד בעולם הזה לא ייצור עבורך חיים טובים. רק את. 0% קורבנות 100% אחריות. זה המרשם הפשוט, הזמין, האפשרי לחיים של שמחה, הגשמה ואהבה.

ומה קורה אחרי? בחרתי. מה אז? אז את עולה על מסלול חיים חדש. דרכים חדשות נפתחות. הכל נראה אותו דבר אבל שונה. החיים פשוט משתנים לך. כשאת משדרת ורוטטת שמחה, כשאת משדרת ורוטטת אהבה – זה גם מה שאת מקבלת.

כי הרגשות שלנו הן אנרגיה רוטטת ודומה מושך דומה.

זה לא משנה מאיזה משבר הגעת לכאן.

אם את לא חיה חיים של 100% אחריות את בטח מייצרת משברים כל יום. הרגשות שלך סבוכים בתוך ים של תגובות לכל מה משתרחש בחוץ. היא אמרה לי ככה, היא הגיבה ככה. יכול להיות שאת חיה בסבל אמיתי, בכאב גדול. כרגע, אנחנו לא מבקשים ממך כלום. רק מבקשים ומזכירים. תבחרי בשמחה. אחר כך נחזור לפתור את כל המשברים כולם.

כן נאמר שנדרשת סבלנות לכל התהליך הזה. הוא אינו לוקח יום. זה תהליך שדורש עקביות, יומיומיות, מסירות, התעקשות. 

אבל שום דבר לא יקרה אם לא תשבי רגע ותיצרי עבורך את הבחירה עמוקה שלך. כי את ראויה, כי מגיע לך, כי יש עבורך חיים טובים. חיים של שמחה. בבקשה, תבחרי עכשיו. 

הללויה.

ואחרי שבחרת, תנשמי עמוק ותצאי לדרך חדשה ונפלאה. ההמשך יהיה, מבטיחים, בשבוע הבא.

ואם כבר בחרת, ואת מיישמת את הבחירה, וחיה חיים של שמחה תעזרי לחברה לבחור בדרך של השמחה הטובה.

תודה

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את בוחרת בשמחה?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן