יוצרת שמחה – עשי לך סימן

יש מן רגע כזה במהלך החיים בו את לוקחת החלטה. לא תמיד ברור מה הטריגר, והסיבה. בדרך כלל את יודעת רק בדיעבד אבל מה שבטוח הוא שלקחת החלטה. עשית בחירה. והבחירה הזו מלווה אותך הרבה שנים קדימה. לטוב ולרע.

היום אני רוצה לספר לך על החלטה מעולה שעשיתי. את חוזה השמחה יצרתי ביני לביני, ביני ובין היקום, ביני ובין אלוהי כשחליתי בסרטן. הבנתי שאני לא מבזבזת את החיים שלי בלהיות עצובה, מדוכדכת וממורמרת. למרות שהיו לי סיבות מעולות להיות כזו. זה לקח לי עוד 15 שנים עד שהבנתי את גודל ההחלטה ואת המשמעות העמוקה שלה על חיי.

אחד הדברים שעשיתי כשחליתי בסרטן, כדי לשמור עלי היה – לרקום ולסרוג. למעשה יצרתי מנדלות קטנות – כמו זו שבתמונה (שהיא מתקופה מאוחרת יותר).

סרגתי רקמתי באופן אינטואיטיבי ומהר מאד הבנתי שנוצר פה טקס עמוק, התחייבות, חוזה אישי מתחדש שבו אני בוחרת בשמחה. יוצרת שמחה.

 

יוצרת שמחה

זה לא עניין של מה בכך לבחור להיות יוצרת שמחה. זו התחייבות כפולה ומכופלת – להיות בשמחה – לחפש את השמחה ולמצוא, ליצור באופן מעשי את השמחה ולהנחות נשים אחרות – לבחור בשמחה, להיות יוצרות שמחה, השמחה שלהן.

כך נוצרה הסדנה שמתקיימת פעם בחודש בסטודיו – יוצרת שמחה.

בסדנה אנחנו נפגשות, אני פורשת את חומרי הגלם וביחד אנחנו יוצרות שמחה. מחברות תך לתך, חרוז לחרוז, אט אט נוצרת הרמוניה, ושקט והתכנסות. כל אחת מהמשתתפות נפגשת עם שמחת לבה. ואז, אנחנו נותנות בה סימן. יוצרות קמע, תליון שמנכיח ומזכיר לנו את הקשר ביננו לבין שמחת ליבנו. 

זה מרגש בדיוק כמו שזה נשמע.

את מוזמנת ליצור לך סימן.

את מוזמנת אלי לסטודיו ליצור את קמע שמחת הלב שלך,
לחדש ולרענן את היחסים שלך עם שמחת הלב שלך.
הסדנה הקרובה ב 12-11-2021, יום שישי בבוקר בבנימינה.
פרטים והרשמה, כאן את מוזמנת להגיע לבד או עם חברה.

* יש אפשרות להסעה מהרכבת.

חוויות מסדנאות קודמות

1. חומרי גלם מוגשים ופרוסים

2. ידיים יוצרות, חכמת הידיים בתנועה

3. קמעות נוצרים

השתתפו בסדנאות ומספרות

" הרגשתי שהשמחה חסרה בחיי אני יוצאת עם המנדלה שלי, שגרמה לי להרבה שמחה, והיא התזכורת שלי לבחור בשמחה. היו שלוש שעות של כיף, ממליצה מאד למי שרוצה פשוט, להנות. שלומית.

 הגעתי כדי לחפש השראה ולחזור ליצירה שאני כל כך אוהבת מצאתי מקום שמאפשר לי להיות עם עצמי בתוך יצירה מחשבות איך להביע ואיך להביא את עצמי דרך יצירה וחומרים.
איילת

הגעתי לסדנה של דליה כי המון שנים אני עוקבת אחריה ונדבקת מהשמחה שהיא מקרינה, מהצבעוניות, רציתי לחוות את זה. הגעתי, דליה מדהימה, משרה המון שמחה, ביליתי שלוש שעות נהדרות!
אורלי

הגעתי לדליה פעם שנייה ושובהיה מהמם, נהניתי מאד, אני נזכרת למה אני אוהבת לבוא לכאן, ליצור ולהנות מזמן איכות עם עצמי, בחברת נשים יוצרות.
אני מתמלאת השראה שומחה.
איילת

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן