יוצרת שמחה

את חושבת שאפשר ליצור שמחה? 
את חושבת שאפשר ליצור אוירה של שמחה, שתרטיט את שמחת הלב ותעודד אותה לפרוץ, להיות? אני כן. מאז שבחרתי בשם יוצרת שמחה לפעילות (הענפה) שלי בתחום השמחה, אני מרגישה כל כך פשוטה, בזרימה. מדויקת. זה בדיוק מה שאני עושה ומה שאני מלמדת אותך לעשות. להיות יוצרת שמחה. השמחה היא חומר ביד היוצר ואנחנו יכולים ליצור אותה, ליצור איתה. במגוון דרכים. במפגש הזה בננו, כשאת קוראת את מה שכתבתי לך,  בסדנאות שאני מעבירה, במוצרים שאני מעצבת.

שמחה זו דרך חיים

את העובדה שאני יוצרת שמחה למדתי ממך. אולי לא ממך באופן אישי (ואולי כן) אבל מאנשים, בעיקר נשים שהגיעו אלי וסיפרו לי כמה שמח אצלי. כמה הצבעוניות שאני משתמשת בה משמחת את הלב שלהן. "אני רוצה לגור כאן" זה משפט שאני שומעת שוב ושוב. ומחייכת אליו.

את לא צריכה לגור כאן, את יכולה לקבל השראה וליצור אצלך בבית מרחבים צבעוניים שמשמחים אותך. תהיי בטוחה שאם האווירה הזו משמחת אותך היא תשמח גם את שאר בני הבית. גם אם הם יביעו התנגדות בהתחלה. אנשים מתקשים לעיתים עם מה שלא מוכר להם.

להיות יוצרת שמחה – ולטפח יוצרות שמחה זו משימה שלקחתי על עצמי. הרי יש הרבה קושי מסביב – אני לא צריכה לספר לך על זה. את יודעת. משום מה אנחנו מוקפות בשיחות על קושי. ובתכלס, ממעטות לשוחח על  – כמה טוב לי עכשיו. אני שמחה. למה? ככה! כי ככה לימדו אותנו.

בסופו של דבר, כמו שאומר ואחזור ואגיד – השמחה שלנו תלויה רק בנו. ככל שנבחר בה, נעצים אותה, נגדיל אותה – היא תגדל. ככל שנתייחס אליה כמובן מאליו, נחכה לה שתבוא בזמנה החופשי – ככה גם ייראו חיינו. אז מה את אומרת? את בוחרת בשמחה? את בוחרת להיות יוצרת שמחה?

היום אני רוצה ללמד אותך להיות יוצרת שמחה במרחב החיים שלך. אני רוצה ללמד אותך פטנט שמשרת כבר שנים. אני רוצה להדגים לך איך אני, בקלות ובפשטות יוצרת שמחה במרחב החיים.

במונח מרחב חיים אני מתכוונת לכל חלל וחדר שאת שוהה בו. זה יכול להיות חדר אורחים או חדר משפחה, כניסה לבית או משרד, קליניקה, בית ספר, חדר המנהלת או מבואה ראשית. בטח במסדרונות בית חולים, חדרי המתנה מקומות בהם נדרשת, הרבה שמחה. בכל מקום בו את בוחרת ליצור שמחה – נוצרת שמחה. 

איך זה קורה? איך נוצרת השמחה?

העיצוב שלי מעורר שמחה. אין לי מחקרים מעמיקים להוכיח את זה. לאורך השנים – ואני יוצרת שמחה כבר למעלה משני עשורים – התגובה היא תמיד – איך אני שמחה. אם זו לקוחה שרכשה נרתיק, או תיק, או או ספל. ובעיקר, כשמישהי מעיזה לרכוש קולג' של תמונות ולהוסיף למרחבי חייה.

לפני כמה שנים פנתה אלי גברת אחת ובקשה קולג' למטבח שלה. כששוחחנו היא שתפה אותי שהיא משפצת את הבית אחרי שביתה נהרגה והיא ממש מתעקשת ליצור אוריה של שמחה. שמחתי איתה והתרגשתי מהסיפור. זו היתה ענת, אמא של תמר אריאל ז"ל המופלאה, שנהרגה בטיול בנפאל. גם עכשיו כשאני כותבת את הסיפור הזה אני מצטמררת.

אני מודה שמהלך השנים היה לי צורך להצטנע. פחדתי להצהיר בקול רם "אני יוצרת שמחה" גם ככה אני קצת משוגעת וצבעונית. במהלך השנים אחרי עבודת העמקה והתפתחות אישית אני מסכימה להזדקף ולהגיד – אני יוצרת שמחה, זה מה שאני עושה. 

יצרתי עוברך קולג' משמח במיוחד.

בקולקציה של Dalia be happy יש קולקציה גדולה של תמונות – את כולן עיצבתי מההתחלה (כן אני ציירתי את הכל).  מתוך המבחר שאת כולו תוכלי לראות כאן יצרתי עבורך קולג' מיוחד במינו, שנועד ליצור שמחה.
המילים, הצבעים והמרקמים רוטטים את השמחה ומניעים אותה. כשאת, והאנשים הנוספים שמגיעים מתבוננים במילים כמו "שמחה" "שמחת הלב" "לומדת את שמחת ליבי" ועוד משהו מתעורר בם. כמו סטארטר שמפעיל מכונית. כמו לחיצה על כפתור ה ON ככה בדיוק השמחה מתעוררת.

השמחה מתעוררת ואין דבר נפלא מזה.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ סורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את בוחרת בשמחה?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן