פשטות הקיום – כל יום קורה משהו טוב

פשטות הקיום – כל יום קורה משהו טוב. המסע לשמחת הלב שלנו הוא מסע שלנו אלינו. יש שלב בחיים שהמסע הזה פשוט נדרש. הוא עולה מתוך עצמו, מתוך החיים, מתוך הקשיים. הדברים לא מסתדרים לנו וככל שאנחנו מחפשות תשובות בחוץ אנחנו מבינות שהתשובות כולן נמצאות אצלנו פנימה. פתאום מתעורר הצורך לחקור, לחפור ובעיקר להבין, אותנו. הצורך לשנות את התדר, לדייק את החיים כדי ליצור לעצמנו חיים טובים, פשוט חיים טובים שתלויים רק בנו ולא מושפעים משום גורם חיצוני. זה אולי נשמע לחלקכן כמו משהו הזוי אבל יעידו אחרות שככה הן חיות את החיים שלהן. בודקות, עוצרות, חוקרות ובעיקר, יוצרות. חיים.

 

השמחה שלך, העצמאות שלך, החיוך שלך, הפשטות שלך אינם תלויים בדבר. כל אלה תלויים רק בך וכדי לקיים את כל מה שאת רוצה את לא באמת צריכה הרבה. בתקשור של יום חמישי נתבקשנו לשאול – מה אני באמת צריכה? ואם שאלת את זה וענית בכנות את מבינה שאת הרבה יותר קרובה אלייך מאשר את חושבת.

מה הקשר בין פשטות הקיום לכל יום קורה משהו טוב ?

כל יום קורה משהו טוב הוא כלי פשוט, זמין שאיתו את יכולה ברגע אחד להעלות את התדר שלך, לעבור מכעס, תסכול וכאב, מחוסר אונים לשליטה, שמחה והודיה. 

 

את תחליטי מה את בוחרת. נכון, מורכב שם בחוץ. אבל ביננו, את ואני יודעות את האמת. מתי לא היה מורכב שם בחוץ? הרי אנחנו כבר לא ילדות ועברנו דבר או שניים בחיים האלה. התרחשויות מכל הסוגים שאפשר לדמיין. אנחנו נשארנו, אנחנו כאן. זו זכות גדולה שניתנה לנו לחיות. אז בואי נבחר איך לחיות?

בתכל'ס, החיים פשוטים. בואי נפסיק לסבך אותם. בואי נקום, ננשום, נהיה,
נספור 5 – 10 דברים טובים שקורים לנו, נחייך לאנשים סביבנו, נשדר החוצה את השמחה הפנימית ונהיה בטוב. נראה את הטוב שבזולת נראה את הטוב שבנו ונהיה בטוב. ככה הטוב מתעצם. ומי שקמה הבוקר עם פחדים או חששות תשמע אותנו ותלמד ותצטרף. כולנו מתגעגעות לפשטות הזו. היא נמצאת כאן, אצלנו. לא צריך לנסוע לשום מקום כדי לגלות אותה. צריך פשוט להיות ולאפשר.

במסע לשמחת הלב אנחנו בוחרות איזה חיים אנחנו רוצות לחיות. החודש, אנחנו עוסקות בפשטות.

כל הפוסטים על פשטות, כאן נמצאים כאן (תלחצי על המילה)

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן