הכל אפשרי

הכל אפשרי זו הידיעה שהכל, באמת אפשרי. זו אמירה, אמונה שמאפשרת לך להסתובב בחיים שלך עם ידיעה שרצונך הוא כבודך ומה שאת רוצה, את יכולה. מותר לך. הכל אפשרי.

אני מודה, שגם עבורי האמירה הזו נשמעת לעתים כמו קלישאה מטופשת. הכל אפשרי אז למה אני לא מרגישה ככה. העניין הוא, שכמו בכל דבר הדקויות הן רבות והבחירה היא, שלי. היום, אחרי שלמדתי את עוצמת המילים אני מבינה שבעובדה שאני מסתובבת בעולם עם הידיעה שהכל אפשרי, אני סומכת עלי שאבחר את מה שנכון עבורי. כי הבסיס, כבר קיים. אני יכולה לבחור עבורי כל דבר. כי הוא אפשרי. עכשיו עלי לבחור את מה שנכון, מתאים ומדויק עבורי עכשיו. הכל אפשרי זו אמירה שמרחיבה את שדה האפשרויות שלי לאינסוף. אני חייבת לומר שאחרי זמן רב שאני חיה את תודעת הכל אפשרי אני מרגישה טוב יותר. גם כשמייאש אני יודעת שעוד לא נאמרה המילה האחרונה, כי הכל, אפשרי.

הכל אפשרי. אם ניקח לרגע קט את האפשרות ההפוכה, נבחר לחיות לפי המחשבה שכלום לא אפשרי – תאמרי זאת בקול רם לעצמך -מן הסתם הרי האנרגיה שאת חשה היא מדכאת, מכווצת, מקטינה. עכשיו אמרי בקול גדול – הכל אפשרי ותרגישי. תרגישי את הגוף שלך, איך הוא מרגיש בכל פעם שאת אומרת. הכל אפשרי \ כלום לא אפשרי. זו המהות של העניין. לפתוח אפשרויות או לסגור אותן, מה את מעדיפה. כי את זוכרת, הכל זו בחירה שלך ורק שלך.

הכל אפשרי היא הידיעה, האמונה, האפשרות, הבחירה שלך לחיות בטוב עבורך ועבור בני משפחתך. תמיד יש פתרון. אין בעיה שאין לה פתרון. פתרון של הגוף של הרוח של הנפש. לא תמיד זה הפתרון שנרצה אבל הוא קיים. על כן גבירותי ורבותי, הכל אפשרי!

הכל אפשרי זו היכולת שלך לדעת ש- הכל, אפשרי. זו אנרגיה שמאפשרת לך להרגיש את העולם ואותך כלוח חלק שבו את יכולה לבחור וליצור כל דבר שאת רוצה. זו תחושת האחדות בינך לבינך, בינך לבין הניצוץ האלוהי שבך ובינך ליקום כולו. מי יכול עליכם, מי?

 

משימה מהכל אפשרי אלייך

משימה שבועית

השבוע פשוט אימרי לעצמך, כמנטרה שחוזרת על עצמה – הכל אפרי, הכל אפרי. תני למילה לחלחל, לחדור, לערער. אם עולות שאלות , מחאות, התנגדות – תגידי להן: לא עכשיו. עכשיו, הכל אפשרי. תרגישי איך רווחה חדשה שוררת בעומק העצמיות שלך.

להזמנת תמונה - הכל אפשרי

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית המילים הטובות, כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן