קבלה

קבלה. באופן אישי שיפוטיות היתה חלק משמעותי מהעולם שבו צמחתי. היא כל כך הכעיסה אותי, תסכלה, העליבה, השפילה שבזמן שיצאתי לחקור ולהתעמק ולהתפתח אחד המושגים הראשונים שאתגרו אותי הוא הקבלה. שהיא ההפך משיפוטיות. זה לא בגלל שאני לא שיפוטית או ביקורתית. הפוך.

מוזמנת לקרוא או להקשיב

מאז אני מעריצה את היכולת לקבל. זה אתגר אנושי מאד משמעותי כי לכולנו יש אשליה לנגד עיננו. ואז המציאות מראה לנו משהו אחר. ואין ברירה. כדי לחיות בטוב את חייבת לקבל את זה. חייבת לקבל את הילדה שלך שהיא לא נראית או מדברת כמו שחלמת. לקבל את עצמך כמות שאת

כאמא, השעור הזה היה קל לי. הבנתי די מהר שזה התפקיד העיקרי שלי. לקבל את הילדים שלי כמות שהם. זה לא מאד מסובך כי הם נהדרים, באמת. אני יודעת שבזכות העובדה שדרשתי מעצמי לקבל אותם נוצרה לי מערכת יחסים טובה איתם ועם מי שהם.

נותר לי לקבל את עצמי. וזה האתגר האמיתי. אני כמו שאני. את, כמו שאת. עם הטוב, עם הרע, עם הלא נורא. לאחרונה שמעתי ראיון של אופרה ווינפרי עם ליידי גאגא. ראיון מרתק, חפשי ביוטיוב. ליידי גאגא מדברת על הבעיות שלה והקשיים איתם היא מתמודדת ומספרת על תהליך ריפוי שהיא עוברת ואיך למדה "לקבל באופן רדיקלי" את הכאב שלה. כשהיא הסכימה לקבל התחולל שינוי. אמיתי. אותנטי. 

אני מקווה שאת חשה את הצמרמורת שאני חשתי כששמעתי את התיאור שלה. את ההבנה העמוקה שבעובדת קבלת המצב כמו שהוא יש תפנית, תהליך של ריפוי עמוק. ואז, השינוי מתחולל מעצמו. זה משנה חיים. 

קבלה היא החופש האמיתי. היא היכולת לאפשר לדברים פשוט, להיות. להתרחש. זו לא תחושה של שאנטי מה שיהיה יהיה. זוהשלמה עמוקה, הודיה במצב כמו שהוא. ב12 צעדים של אלכוהוליסטיים אנונימיים השלב הראשון הוא להודות שאני חולה. שיש לי בעיה. וזו בדיוק ההתרחשות בקבלה. יש פה עומק מהותי וחשוב. זה המצב. 

זה לא קורה בבת אחת, היכולת לקבל את הדברים כמות שהם גם אם הם קשים מנשוא. לי לפחות זה לקח שנים. היום אני מתרגלת קבלה. אני מודה שזה מאתגר אותי מאד. הרבה יותר קל ומוכר עבורי להתווכח, להעביר ביקורת, לא להסכים. מודה. אבל כשיש סיטואציות שאני כל כך עייפה מהן כבר אני מקבלת. מקבלת את העובדה. מקבלת ולעיתים מייללת בבכי. כי אני לא רוצה את זה. אבל מבינה שרק אם אקבל את המצב אוכל לשנותו. אני מקבלת אותי כמו שאני. הללויה. 

תסלחי לי שהייתי קצת כבדה היום. קבלי אותי כמו שאני ותביני, שזו הנקודה. זה הרגע בו מתחוללת הטבה, מתקיים השינוי. 
קבלה זו האהבה שאת ואני רוצות לקבל ולתת. 

 

משימה מקבלה אלייך

תהיי אמיצה. קחי נושא משמעותי בחייך. נושא שאת נאבקת איתו כבר שנים. דברי עם עצמך ואמרי אני מקבלת שאני XXXX. שחררי את המאבק, הביקורת, השיפוטיות. שחררי ותהיי בתחושה הזו, של הקבלה. בכל פעם שעולה המאבק תזכירי לך, שאת מקבלת אותך. 
אני מקבלת אותי שמנה. ואת?

להזמנת תמונה - קבלה

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית המילים הטובות לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן