חברות

חברות. אנרגיה של חיבור, אנושיות, מערכת יחסים ואהבה. אנרגיה שמתרחשת  במפגש בין שני אנשים.

 חברות טובה מאפשרת לנו להתפתח ולהיות במיטבינו. מאפשרת לנו להיות ברגעים הכי קשים שלנו וכל מה שבין לבין. חברות היא מראה גדולה על מי ומה שאנחנו.  
~~~
חברות  היא גם מראה למי שאנחנו בעיני עצמנו. שאנחנו מקפידים להיות בסביבה של אנשים שטובים אלינו. את יודעת בגילאים שלנו, בעשור השישי, השביעי של חיינו אנחנו רוצות להרגיש פשוט, טוב. חברות היא אנרגיה שמתפתחת וגדלה, היא אנרגיה רגשית ואנושית. 

למעשה יש לנו הרבה סוגים של חברויות סביבנו. חברות בינך לבינך, חברות בינך לבן או בת זוגך, חברות עם ילדייך, הורייך, אחייך. חברות של קולגות, חברות של תחביב משותף, חברות שנמשכת כל השנים חברות שרק פגשת ונכנסו לנשמתך וזה היופי בחברות. היא כל כך מגוונת, משתנה, מאפשרת ואפשרית.  את יודעת, אחת התופעות הכי עצובות של העידן הזה היא הבדידות. חברות היא התרופה לבעיה. דעי לך שבכל גיל אפשר ליצור חברויות , לחדש חברויות ישנות ולהנות מחברותא מהנה.  

חברויות מגוונות בסוג היחסים. יש חברה של קפה, יש חברה של מאפה, יש חברה של שיחת נפש, חברה לבילוי. הכי חשוב שתפתחי את הלב ותזכרי שתמיד אפשר ליצור חברויות חדשות. בזמנים של שינוי והשתנות מתוקף החוק היקומי של דומה מושך דומה יש סיכוי שמעגל חברייך ישתנה.

חברות כאנרגיה מבקשת מאיתנו לשמור על לב פתוח, להוריד שיפוטיות ולאפשר זרימה של קשר ואהבה.

משימה מחברות אלייך

1. דברי עם כל מי שאת מחשיבה חברות וחברים ותגידי להם תודה שהם כאן, עבורך.

2. תחליטי שהשנה את יוצרת עוד חברות חדשה אחת לפחות. בהצלחה.

להזמנת תמונה - חברות

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית התמונות היפות, כאן לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן