א ו ש ר!

 האם יצא לך לשמוע – "אין כזה דבר אושר, יש רסיסים" (פרשנות: תחיי מפירורים מותק) "אושר זו אשליה" (מרירות זה החיים) ועוד. אגיד לך זאת בפשטות, ביושר, וברהיטות. מגיע לך להיות מאושרת. כל הזמן. ממש מגיע לך לרחף על ענן ולהיות מאושרת. אם את מסכימה איתי, תמשיכי. אם לא, חבל. תחזרי כשתהיי בשלה.

הפוסט גם מוקלט בשבילך אם את מעדיפה להקשיב

תכלס, איך זה נראה להיות מאושרת?

כל יום קורה משהו טוב. אני אעשה ספוילר – כשאת מאושרת את מהווה מודל והשראה סביבך. ספוילר נוסף – האושר הוא לא כלא. מותר להיות עצובה. את פשוט יודעת לחזור אל המצב הטוב הזה של השמחה והאושר. ותכלס, זה לא כזה מורכב להיות מאושרת. ספוילר נוסף. כשאת מאושרת את בהודיה מוחלטת. על הכל. 
האושר הוא אנרגיה פתוחה, מלבבת, מלאה ברוח טובה. היא נושאת אותך, אם רק תרשי לה – לחוויות טובות, לחיים נעימים ופשוטים בדיוק כמו שאת חולמת. כי תכל'ס כשאת מאושרת את בגרסה הכי טובה שלך. 
כשאת מאושרת את מפיצה סביבך את האור שלך. את מאשרת לעצמך להיות. את

האושר, אין לו סוף.

תרשי לי לשאול אותך. האם את מאושרת? האם את קמה בבוקר שמחה, בהכרת תודה, נושמת בטוב? האם את שמחה להתחיל את יומך? האם את סך הכל, בטוב? או שאולי את עדיין חיה במאבק, בהתחשבנות, בחוסר, בעומס, בהתניות, ב אם היה לי אז… או שאת פשוט בוחרת להיות מאושרת. לאושר משום מה, אין יחסי ציבור טובים. אומרים שהוא אשליה, שאין דבר כזה, שמי שמחפש את האושר הולך לאיבוד. אני חולקת על האומרים וטוענת שאושר זה בדיוק מה שאנחנו צריכות. תמיד, ובטח בשלב הזה של חיינו. בואי רגע נגדיר מה הוא אושר. אותה תחושה קצת אמורפית, היא למעשה בעלת הגדרה מדויקת ופשוטה. מהמילון. אושר:  הרגשת סיפוק ושביעות רצון, רווחה, שמחה. כלומר האושר זה משהו שאת מרגישה. האם את מרגישה שמחה, ברווחה, מסופקת, שבעת רצון? אני מניחה שאת בת גילי פחות או יותר. גיל 50 +- מן גיל כזה. עברנו הרבה. חווינו לא מעט. הצלחנו, נכשלנו, בנינו, הרסנו, התקרבנו (מלשון קרבנות). את לא חושבת שזה הזמן שלנו להיות, פשוט, מאושרות? על כן אני שואלת אותך, שוב ובפשטות. האם את מאושרת? 

אני שואלת כי כל תהליך של ריפוי מתחיל בהבנת המקום שלנו. התשובה האותנטית שלך תאפשר לך למקם את עצמך מול תחושת האושר שלך ולהתמקד במקום הנכון. בדרך אל האושר. האם את מאושרת? חלק מהזמן, רוב הזמן, לפעמים, כמעט ולא… פשוט, תעני את התשובה הכי ספונטאנית שמגיעה. אל תייפי, אל תכחישי. השאלות הפשוטות האלו יעזרו לך, להעמיק ולהבין אותך. בפשטות ובקלות.
תביני שאם את לא מאושרת משהו בחייך חייב להשתנות. ואני לא מתכוונת לשינוי חיצוני. השינוי הוא פנימי, את ואת צריכות לשנות משהו. הזמן הוא, בדיוק עכשיו.
אפשר ואף רצוי לאמן את שרירי האושר שלנו.  בואי נבדוק מה מעלה את מפלס האושר ונדאג להרחיב את הנוכחות שלו בחיינו, נבחן מה מוריד את מפלס האושר ונבחר. כי ביני לבינך, אם לא עכשיו, אימתי? ואני מזכירה לך. אנחנו בעבודה פנימית, התפתחותית שלנו אל עצמנו. אנחנו לא משנים אחרים רק אותנו. מצטרפת? 

משימה, בדרך אל האושר

שבי רגע עם עצמך ותעני בפשטות על השאלה. האם את מאושרת? 
1. תעני על השאלה, תני לה להסתובב בראש שלך, לחדור למודעות שלך. תאפשרי לשאלה להדהד, להעיר ולאפשר. מילים שמהדהדות בתוכנו, יוצרות מציאות, מעירות את התודעה ויוצרות תהליך התפתחות . שימי לב מה עולה לך. האם את מפחדת להודות שאת מאושרת? האם תהיי מאושרת רק אם תרדי במשקל? האם האושר שלך מותנה במצב חשבון הבנק שלך? התגובות שאת מקבלת מאחרים? שימי לב, תרשמי במחברת האם את מאושרת? תכתבי את כל מה שעולה. אל תשפטי, אל תגבילי. כי  ככה אנחנו צועדות בדרך אל האושר. 
2. מה גורם לך להיות מאושרת? תכתבי.
3. קחי את כל האמור בסעיף 2 ותרחיבי את הנוכחות בחיים שלך.
אני מזכירה לך. רק את אחראית לך.

באהבה, דליה

להזמנת תמונה - אושר

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית המילים הטובות, כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן