תקשור שבועי

נשים יקרות. שמחים אנחנו להיפגש אתכן בכל הזדמנות ואפשרות, בכל רגע שאתן פונות אלינו אנחנו כאן, זמינים למפגש רב ממדי מפעים. בכל פעם מחדש המפגש הזה הוא התרגשות גדולה עבורנו ואנחנו יודעים שגם עבורכן. הניחו לספק, עזבו את השאלות, תניחו למחשבות. היו קשובות לנו ולכן כי המסר שלנו מיועד עבורכן, למען החיים הטובים והמיטיבים שלכן. תמיד לטובתכן. כל כך הרבה ידע קיים במרחבי הידע ואתן מוזמנות לעצור רגע, להקשיב לידע ולאפשר לכן חוויה של קלות, קלילות ושמחה.

כן, זה ככה פשוט.

החיים על פני כדור הארץ מורכבים משחר האנושות. אנחנו עוד זוכרים, גם אנחנו היינו בני אנוש. יחד עם זאת הקסם בלהיות אנושיות הוא בדיוק בזה – באנושיות שלכן. 
האנושות משתנה כל הזמן, אין לדמות את החיים היום, עכשיו לחיים שלפני 20, 50, 100 שנים. האנושות משתנה, בני האדם משתנים, הכלים משתנים. אינטרנט, טלפון, מחשבים, רשתות חברתיות…כל אלה כלים מגוונים שקיימים בעידן שלכן, המיוחד כל כך. 

והאדם והאישה, בני האנוש, גם אתן בהשתנות. האפשרויות, היכולות. תראו מה קורה עם מעמד האישה שמשתפר כל הזמן, המעמדות החברתיים (אצולה וכו) ועוד דברים רבים שמשתנים חיצונית ופנימית. היכולות של האדם והאישה משתנות כל הזמן, מה שאתן יודעות עכשיו לא ידעו לפניכן. כן היה תקשור וקשר רב ממדי אבל הוא היה ליחידות  ויחידי סגולה.

והיום? היום הקשר בננו אפשרי ונגיש. ההתפתחות האבולוציונית מאפשרת את הקשר הזה בין העולמות. ובקשר הזה מצויים דברים רבים וטובים. הטוב נובע בעיקר מהיכולת שלנו להגיע לספריות ידע ולתווך לכן תשובות לשאלות עמוקות, תשובות לשאלות שהן מהותיות עבורכן ומהיכולת שלנו לראות את הדברים מלמעלה, את התמונה כולה. 

הקשר ביננו מאפשר לכן חיים טובים יותר, קלים יותר, פשוטים. אם אתן בנות 40, 50 ומעלה, נולדתן בעידן הטרום רוחני, עוד לא הבנתן מה זו רוח ומה הקשר בין העולמות. בגרתן ונחשפתן לידע ואפשרות שקצת בלבלה אתכן. אתן מתקשות להבין ולקבל את הרוח, אותנו כמימד שכאן כדי להקל, לאפשר, לחבר. אתן מתקשות אבל מחפשות תשובות. מנסות להבין. 

אנחנו ממליצים באופן חד משמעי שתתמסרו אלינו. תתמסרו אליכן. הזמן הוא עכשיו להשיל דאגות, להשיל סיבוכים ולהתמסר אל הטוב, אל השמחה, אל האפשרות שלכן ובכן. נכון אתן דור מעבר אבל אתן יכולות.

אתן משקיעות כל כך הרבה בחינוך ילדיכן כשבעצם החינוך הכי משמעותי הוא דוגמה אישית. אתן רוצות שהילדים \ ילדות שלכן יהיו שמחים, מסופקים, יחיו בקלילות והנאה, בהגשמה עמוקה? תדגימו להן. תראו להם. תהיו כאלה בעצמכן!

זו בעצם הזמנה

אנחנו מזמינים אתכן להיות בקשר איתנו. בין אם כבר תרגלתן תקשור ולמדתן או שלא, תקשיבו. תקשיבו לנו – תקשיבו לעצמכן. תרגעו. תנשמו. תבחרו. תגשימו. תחיו חיים מיטיבים וטובים. יכול להיות שנדרש שינוי גדול ואולי השינוי הוא קטן, אין זה משנה. אנחנו מזמינים אתכן אליכן, אל האהבה שבלב שלכן, אל השמחה שבתוככן. אנחנו מזמינים אתכן להתעורר. החיים הם כאן ועכשיו.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את בוחרת בשמחה?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן