מרחב הריפוי שלך

במהלך השבת הגשומה חשבתי לעצמי על השקט והרוגע שאני מאפשרת לי.
לא רצה לשום מקום, נהנית מהגשם, ממזג האויר המשתנה. יושבת וסורגת, יוצרת. שקט על פני תהום. לא תמיד הייתי זו שיודעת לנוח. רוב חיי הייתי זו שרצה לדבר הבא. "מה עושים עכשיו" לוז צפוף, מדבר לדבר. אין זמן רוגע, זמן שקט. כמו כולנו פחדתי מהשקט הזה. אולי עוד אאלץ להקשיב לעצמי….

מרחב הריפוי שלך

מה השתנה? הצורך שלי במרחב החלמה. זמן עיכול. התמכרות לשקט. לפני 15 שנים הייתי בת תכף 40 וחליתי בסרטן ששינה אותי, את חיי ובעצם סובב את סיפור חיי באופן רדיקלי. לעולם לא חזרתי להיות מי שהייתי לפניו, ורק לטובה. אני אוהבת אותי הרבה יותר, בחיי.
ההבדל הכי משמעותי הוא הקשבה לעצמי. אני יודעת להקשיב לעצמי בעצמה של הקשבה. אני מאפשרת לי מרחב החלמה רחב. אני יודעת שבתוך ההקשבה שלי לעצמי נוכחת ההחלמה שלי. נוכח הריפוי שלי. על כן כל יום, יום יום אני מאפשרת לעצמי את זמן השקט הזה. אני חייבת. אני סורגת, יוצרת הפעולה היצירתית מאפשרת לי מרחב גדול של שקט. למעשה אני בתהליכי ריפוי כבר 15 שנים.
15 שנים אני מחלימה. הסרטן כבר מזמן חלף עבר אבל הנפש שלי, הנשמה המתוקה שלי מבקשת ממני כל יום לנוח. להירגע. לאפשר ריפוי. לאפשר החלמה. לאפשר מרחב של שקט אני ואני למפגש אינטימי. שותקות ביחד. אז אני סורגת, רוקמת, יוצרת
ושותקת. ומקשיבה לעצמי. זה ריפוי עמוק של נוכחות שקטה. אני מאפשרת. לא בגלל שאני חוששת מסרטן נוסף או מחלה אחרת. אני מאפשרת כי אין לי ברירה אחרת. אני חייבת לאפשר לעצמי רגעים של שקט, של הקשבה פנימית, של מרחב החלמה פנימי, עמוק.
האם את מרשה לעצמך רגע של שקט את ואת? אני יודעת, בכל ליבי ונשמתי שכולנו זקוקות לרגע הזה. רגע אחד ביום בו הכל משתתק ואנחנו מקשיבות לעצמנו פנימה. איך יוצרים את מרחב השקט? פשוט יוצרים אותו. את מגדירה לעצמך – בהתחלה במודע, אחר כך זה יגיע באופן אוטומטי עכשיו אני ברגע של הקשבה לעצמי. נושמת עמוק מכבה את כל המסביב ושותקת איתך. מקשיבה רק לך. ואם כבר, אז תההי גם יוצרת!
זה כלי עבודה מאד משמעותי וחזק ה"רגע של שקט" הזה. זה כלי עבודה שמחזק את הקשר שלי, איתי ושלך איתך. כל יום קורה משהו טוב.

משימה ממרחב הריפוי שלך אלייך

השבוע, באופן מודע, תרגלי יצירת רגעי הקשבה עצמית, מרחב ריפוי והחלמה, רגע של שקט. הגדירי לוח זמנים, נעצי ביומן את השעה ופשוט, תהיי בשקט, ברוגע, תעסקי במשהו שעושה לך טוב. צרי לעצמך מרחב ריפוי.

אשמח לשמוע מה דעתך על הפוסט!

מוזמנת להגיב כאן או בפייסבוק, ניפגש גם מחר!

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן